Piękna i zadbana posesja z Jedynką

Haus Standard wei mit Garage

Dobrze utrzymana elewacja domu i przestrzeń wokół budynku to jego wizytówka, dająca przedsmak tego, co czeka w środku. Warto więc zadbać, by wygląd posesji zachwycał elegancją i pięknymi kolorami już od pierwszego wejrzenia. Z produktami marki Jedynka stworzenie wysmakowanego wystroju na zewnątrz domu stanie się niezwykle proste.

Urządzając przydomową przestrzeń nie można zapomnieć o jej podstawowym elemencie, czyli elewacji. Fasada w stonowanych beżach i żółcieniach to sprawdzone rozwiązanie kolorystyczne, które szczególnie dobrze podkreśla minimalistyczną architekturę budynku. Te dyskretne tonacje doskonale komponują się także z zielenią ogrodu, wydobywając jego pełen harmonii, naturalny urok. Odpowiedni odcień można dobrać z szerokiej palety barw farby Jedynka Fasadowa – dzięki wysokiej odporności na warunki atmosferyczne zapewni ona piękny i trwały efekt na wiele lat.

W ciepłe, słoneczne dni coraz więcej wolnego czasu spędzamy na zewnątrz. Na naszej posesji nie może więc zabraknąć miejsca, w którym będziemy mogli wygodnie się rozsiąść i korzystać z pozytywnej energii, jaką daje przyroda. W tej roli świetnie sprawdzą się drewniane meble ogrodowe. Urocza altana w ciemnym brązie czy zwykła ławeczka w nieco jaśniejszej tonacji gustownie uzupełnią bujną roślinność wokół domu. Zastosowanie produktu Jedynka Deco & Protect Impregnat 3 w 1 pozwoli na długo zachować ich wyjątkowy kolor oraz zapewnić ochronę przed działaniem czynników zewnętrznych.

Siła umiejętnie dobranych dodatków w przydomowej przestrzeni jest nieoceniona. Pozornie drobna, ale jakże romantyczna dekoracja w postaci białego kwietnika idealnie wyeksponuje barwne roślinne kompozycje w ogrodzie. Malując tę metalową ozdobę emalią Jedynka Deco & Protect o satynowym połysku nadamy jej świeży wygląd, który codziennie będzie przyciągał oko.

Więcej inspiracji na aranżację pięknej posesji można znaleźć na stronie: https://www.farbyjedynka.pl/inspiracje.

***
Jedynka to rodzina produktów do dekoracji i ochrony różnego rodzaju powierzchni: ścian, drewna, metalu i elewacji. Są one stworzone dla osób poszukujących prostych rozwiązań, by móc samodzielnie wykończyć mieszkanie, zrobić remont czy też wykonać prace związane z dekoracją i ochroną różnych powierzchni zewnętrznych. Wszystkie farby, emalie i impregnaty sygnowane marką Jedynka są produktami o potwierdzonej jakości, którymi maluje się sprawnie i bez niespodzianek.

Jedynka to polska marka, obecna na rynku od 1999 roku, która szybko zyskała uznanie konsumentów. Obecnie należy do Tikkurila Polska SA. Więcej informacji na temat produktów marki Jedynka znaleźć można pod adresem www.farbyjedynka.pl.

KontaktDodaj ogłoszenieWyszukiwarka firm