Pierwsze miejsce wśród producentów styropianu

Złota Budowlana Marka Roku 2019 dla Termo Organiki

Największy producent styropianu oraz kompletnego systemu ociepleń firma Termo Organika otrzymała najwyższe wyróżnienie – Złotą Statuetkę Budowlanej Marki Roku 2019 w kategorii „Materiały termoizolacyjne – styropian”. To kolejny rok, w którym lider rynku został wyróżniony tą prestiżową nagrodą, która jest wynikiem niezależnych, ogólnopolskich badań przeprowadzonych na próbie niemal 3000 firm wykonawczych.

Laureaci Budowlanej Marki Roku zostali uhonorowani w kilkudziesięciu kategoriach produktowych. Ogólnopolskie badania wykazały, że marka Termo Organika ma najwyższą jakość w porównaniu 
z konkurencją, jest najczęściej stosowaną marką przez wykonawców oraz ma najlepszą relację jakości do ceny.

Ranking Budowlana Marka Roku jest jedynym w Polsce projektem badawczym, o tak szerokim zasięgu i niezależnym charakterze, opartym o autentyczne wskazania rynku. ASM-Centrum Badań i Analiz Rynku przeprowadza ogólnopolskie badanie ankietowe wśród wykonawców, którzy wyrażają opinie na temat produktów oraz marek. Na tej podstawie powstaje ranking najlepszych budowlanych producentów.

– Nagroda Złota Budowlana Marka Roku 2019, którą otrzymaliśmy w kategorii „Materiały termoizolacyjne – styropian” jest potwierdzeniem, że od lat utrzymujemy pozycję lidera w branży oraz należymy do grona najlepszych budowlanych marek w Polsce. Dla wykonawców oraz inwestorów złota statuetka stanowi natomiast potwierdzenie, że wybierając materiały naszej firmy inwestują 
w najwyższą jakość. – mówi Witold Rams, wiceprezes Termo Organiki. – Udział w rankingu Budowlanej Marki Roku traktujemy jako coroczny sprawdzian dla naszej marki oraz jej produktów, który polega na dobrowolnym poddaniu się weryfikacji wśród ekspertów.

Złota Nagroda Budowlanej Marki Roku 2019 dla Termo Organiki, certyfikat

Termo Organika to największy producent wyrobów do izolacji ze styropianu w Polsce oraz jedna 
z największych firm w tym segmencie rynku w Unii Europejskiej. Założona w 1997 roku w Mielcu, 
od ponad 20 lat dostarcza najwyższej jakości płyty styropianowe do ocieplania budynków, a od 2012 roku również Kompletny System Ociepleń do ścian zewnętrznych (ETICS). Dzięki sukcesywnemu rozwojowi, a także konsekwentnie prowadzonym inwestycjom w jakość i poprawę właściwości produktów, Termo Organika od wielu lat jest niekwestionowanym liderem produkcji styropianu na polskim rynku.

Więcej informacji: www.termoorganika.pl