Nowa farba premium do ścian i sufitów – Beckers Väggfärg Élite

Na rynku pojawiła się właśnie nowa farba klasy premium – Beckers Väggfärg Élite do malowania ścian i sufitów. Dostępna jest w 20 gotowych, starannie wyselekcjonowanych kolorach, które pozwolą wykreować pełne smaku i elegancji wnętrza, w zgodzie z najbardziej aktualnymi trendami. Oprócz nieprzeciętnych walorów estetycznych nowość marki Beckers cechują wysoka jakość i funkcjonalność. Opracowana z wykorzystaniem nowoczesnej technologii ceramicznej farba tworzy na ścianie aksamitną, antyrefleksyjną powłokę odporną za zabrudzenia, plamy i nieestetyczne przetarcia. Jest przy tym w pełni bezpieczna dla zdrowia, co potwierdza rekomendacja Polskiego Towarzystwa Alergologicznego.

Beckers Väggfärg Élite to inspirujący zestaw trwałych, głęboko matowych kolorów, zapewniających efekt idealnie gładkiej powłoki, która tuszuje wszelkie niedoskonałości podłoża. W palecie barw pojawiły się zarówno mocne, wyraziste tonacje nadające wnętrzu szykowny ton, jak i subtelne pastele, które mogą stanowić wdzięczne tło dla stylowego designu. Ceramiczna receptura farby i najwyższa odporność na zmywanie i szorowanie na mokro sprawiają, że piękny efekt utrzyma się na długo, bowiem pomalowaną nią ścianę można swobodnie czyścić, bez obaw o starcie koloru czy szpecące wybłyszczenia. Jednocześnie dzięki niekapiącej formule i bardzo dobrej sile krycia Beckers Väggfärg Élite usprawnia prace remontowe. Podczas aplikacji farba nie wydziela nieprzyjemnego zapachu, na dodatek wyróżnia ją minimalna zawartość lotnych związków organicznych, jest więc bezpieczna dla zdrowia i środowiska. Polecana jest nawet alergikom, o czym świadczy rekomendacja Polskiego Towarzystwa Alergologicznego.

Nowość z serii Väggfärg Élite uzupełnia kolekcję farb dostępnych w Castoramie o linię produktów do malowania ścian i sufitów w wersji premium. W sklepach budowlanych tej sieci dostępne są również farby Beckers Väggfärg Colour, Väggfärg White, a także Väggfärg Kitchen & Bathroom przeznaczona do miejsc szczególnie narażonych na zabrudzenia i działanie wilgoci.

Więcej informacji na temat nowości Beckers znajduje się na stronie: https://beckers.pl/produkty/beckers-vaggfarg-elite.

***

Marka Beckers powstała w 1865 roku w Szwecji, obecnie jest częścią Grupy Tikkurila. Farby Beckers dostępne są w Skandynawii, a także w krajach Europy Wschodniej, na polskim rynku marka obecna jest od 1993 roku.

Beckers oferuje wysokiej jakości farby lateksowe i antyalergiczne do ścian i sufitów, a także wyroby przeznaczone do dekoracji i ochrony drewna, metalu i fasad. Produkty Beckers charakteryzują wysokie parametry techniczne i użytkowe. Są one przeznaczone zarówno do prostych, jak i zaawansowanych prac malarskich. Flagową linią marki jest rodzina wodorozcieńczalnych farb Designer, dostępnych w gotowych kolorach oraz w wersji mieszalnikowej. Stworzone na bazie ekologicznych receptur farby Beckers łączą bezpieczeństwo stosowania i dbałość o środowisko z najwyższą jakością. Posiadają rekomendację Polskiego Towarzystwa Alergologicznego.

Więcej informacji na temat produktów znaleźć można pod adresemwww.beckers.pl.

Translate »