Nowy system spłukiwania Duravit „HygieneFlush” rewolucjonizuje rynek toalet – zapewnia doskonałą wydajność spłukiwania i maksymalną ochronę antybakteryjną

Podwójna higiena: system spłukiwania HygieneFlush      oraz antybakteryjne szkliwo ceramiczne HygieneGlaze

Maksymalizacja higieny w łazience i toalecie nigdy  nie była łatwiejsza: Duravit przedstawia światową innowację „HygieneFlush”.

Modele misek toaletowych z serii ME by Starck są     teraz wyposażone w technologię spłukiwania HygieneFlush oraz unikalne i wysoce skuteczne antybakteryjne szkliwo ceramiczne HygieneGlaze. Miska toaletowa jest również dostępna jako toaleta myjąca SensoWash®.

Nowością w systemie HygieneFlush jest silny strumień wody, który wypływa przez dwa otwory. Niezależne testy pokazują, że ta nowa technologia spłukiwania optymalnie czyści całą wewnętrzną powierzchnię miski toaletowej. Idealnie dostosowany przepływ wody tworzy wir, który gwarantuje idealne spłukiwanie przy użyciu zaledwie 4,5 l wody.

Ta nowa technologia – opracowana przez Duravit – genialnie łączy ideę spłukiwania rotacyjnego z technologią Duravit Rimless i wykorzystuje dwa równoległe systemy spłukiwania. Dzięki specjalnie zaprojektowanym otworom przednia część toalety jest idealnie czyszczona za każdym razem, bez rozpryskiwania wody.

Wszystkie nowe toalety HygieneFlush są standardowo dostępne w wersji HygieneGlaze, aby zagwarantować jeszcze większą higienę. HygieneGlaze eliminuje rozwój bakterii do niespotykanych wcześniej poziomów: już po sześciu godzinach 90% bakterii (np. bakterii coli) jest eliminowanych, a 99,9% po 24 godzinach. Glazura antybakteryjna pokrywa wnętrze miski toaletowej podczas procesu wypalania, dzięki czemu jest skuteczna w miejscach szczególnie narażonych na gromadzenie się bakterii. HygieneFlush i HygieneGlaze od Duravit zapewniają maksymalną higienę, czystość i ochronę, zapewniając prawdziwy komfort w łazience.

Translate »