Panele winylowe Multi-layer – podłoga winylowa w wersji premium

Nowoczesne panele winylowe zachwycają designem, doskonałymi parametrami technicznymi i wysoką funkcjonalnością, dlatego też cieszą się dużym uznaniem świadomych konsumentów. Marka wineo, chcąc jeszcze lepiej spełnić ich bardzo wysokie wymagania oraz maksymalnie poprawić komfort użytkowania tego rodzaju podłóg, wybrane kolekcje oferuje w cichym, stabilnym i łatwym w montażu wariancie Multi-layer.

Panele winylowe wineo w wersji Multi-layer to propozycja skierowana do wszystkich osób, pragnących w swoim domu, biurze lub gabinecie cieszyć się piękną, wytrzymałą i bezpieczną podłogą. Tego typu nawierzchnia, poza charakterystycznymi dla paneli elastycznych cechami, jak miękkość, wytrzymałość i antystatyczność, posiada płytę nośną HDF Aqua-Protect® i impregnowane krawędzie, dzięki czemu jest jeszcze lepiej chroniona przed wilgocią. Zintegrowana mata wyciszająca soundPROTECT skutecznie tłumi natomiast nieprzyjemny dla ucha pogłos kroków. Ogromną zaletą paneli winylowych typu Multi-layer jest również stabilność ich wymiarów i znaczna grubość. Mają one aż 9 milimetrów wysokości, co przekłada się na lepsze wyrównanie niedoskonałości podłoża i tym samym sprawia, że panele świetnie nadają się do pomieszczeń, wymagających gruntownych renowacji. Bezklejowy montaż na click pozwala natomiast na przeprowadzenie metamorfozy wnętrza bardzo szybko i wygodnie, wykorzystując jedynie piły do przycinania paneli.

 

Stylowa podłoga o różnych obliczach

Panele laminowane Multi-layer marki wineo, poza doskonałymi właściwościami technicznymi i wysoką funkcjonalnością, wyróżniają się również niezwykle eleganckim designem. W tej wersji dostępne są bowiem produkty z linii wineo 400 wood, wood XL oraz stone. Dwie pierwsze kolekcje to propozycje idealne dla miłośników podłóg o optyce drewna i autentycznej, wyczuwalnej strukturze. Znaleźć tu można zarówno panele w tonacji ciepłych, jasnych brązów np. Summer Oak Golden lub Luck Oak Sandy, nowoczesne dekory w odcieniach szarości, jak Eternity Oak Grey oraz ciemne, wyraziste wzory, idealne do pomieszczeń w stylu industrialnym, np. Miracle Oak Dry i Valour Oak Smokey. Co więcej, podłogi z kolekcji wineo 400 wood XL z uwagi na wydłużony format nie tylko będą stanowiły fantastyczną ozdobę wnętrza, ale także optycznie je powiększą. Trzecia propozycja podłóg winylowych dostępnych w wersji Multi-layer, czyli kolekcja wineo 400 stone, przypadnie z kolei do gustu wielbicielom bardziej surowych nawierzchni. Zawiera ona w sobie aż 10 intrygujących dekorów o wyglądzie naturalnego kamienia lub płytek w różnych odcieniach szarości, brązu i beżu. Wśród nich na szczególną uwagę zasługuje Fortune Stone Rusty o optyce metalu i z charakterem rdzy, Wisdom Concrete Blue z nowoczesnym wzorem betonu, a także stonowane i subtelne panele Harmony Stone Sandy z wyczuwalną, piaskową strukturą.

Dodatkowe informacje o produktach marki wineo dostępne są na stronie internetowej: https://www.wineo-polska.pl/