Produkty marki Cersanit w finale konkursu „Dobry Wzór 2020”

Kolekcja płytek ceramicznych HIKA oraz przyciski spłukujące ACCENTO marki Cersanit zostały docenione przez ekspertów i nominowane do finału ogólnopolskiego konkursu wzorniczego „Dobry Wzór 2020”. Oznacza to również, że zostaną zaprezentowane na wystawie w siedzibie Instytutu Wzornictwa Przemysłowego, ocenionej przez środowisko projektantów i przedsiębiorców jako najlepsza wystawa designu w Polsce.

„Dobry Wzór” to najstarszy polski konkurs wzorniczy – wyróżnia go 27-letnia tradycja
i wiarygodność. Produkty i usługi, które trafiają pod obrady jury wskazywane są przez badaczy i ekspertów Instytutu Wzornictwa Przemysłowego na podstawie stałego monitoringu rynku. Wszystkie pozycje poddawane są także fachowej ocenie – liczy się nie tylko sam wygląd produktu, jego funkcjonalność, ergonomia, ale także wartości dodatkowe, które wyróżniają produkt i usługę – takie jak innowacyjność, oryginalność czy komfort użytkowania.
W tegorocznym obradach Eksperci Konkursu docenili dwa produkty marki Cersanit. W kategorii „Sfera domu” wyróżniona została kolekcja płytek ceramicznych HIKA oraz przyciski spłukujące ACCENTO.

Wielkoformatową kolekcję gresów HIKA wyróżnia oryginalne połączenie terazzo, czyli charakterystycznego w wyglądzie kamienia z modnym wykończeniem lappato. Jasny kolor bazowy oraz duży format płytek optycznie powiększą przestrzeń łazienki, a kolorowe terazzo w wersji mix colors współgrać będzie zarówno z modnymi, intensywnymi kolorami granatu i zieleni, jak i motywami drewna i cementu. HIKA to wspaniałe rozwiązanie dla wszystkich łazienkowych wnętrz zarówno tych kolorowych, jak i minimalistycznych, skromnych w elementy dekoracyjne. Kolekcja ze względu na swój wyjątkowy styl jest bardzo chętnie wykorzystywana przez architektów wnętrz, nie tylko w łazienkowej przestrzeni.

Przyciski pneumatyczne ACCENTO, które zostały finalistą tegorocznej edycji konkursu to idealne rozwiązanie dla wszystkich osób szukających produktu łączącego w sobie najwyższą klasę wykonania i wyjątkowy design. W skład kolekcji wchodzą dwie serie przycisków: SQUARE oparte na klasycznym kształcie kwadratu oraz CIRCLE z klawiszami w kształcie koła.  Dostępne są w trzech wersjach kolorystycznych: błyszczącym chromie oraz białym i czarnym szkle, dzięki czemu z łatwością można dopasować je do różnych aranżacji wnętrz – od eleganckich aż po te bardziej nowoczesne. Dzięki zastosowaniu najwyższej jakości materiałów i technologii przyciski ACCENTO działają płynnie spełniając wymagania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Każda z tych propozycji posiada także dwudzielny, oszczędzający wodę system spłukiwania, a większy z przycisków jest wykończony ozdobną fazą.

Cersanit – to niekwestionowany lider na rynku wyposażenia łazienek. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i wykorzystaniu najnowszych technologii marka gwarantuje swoim Klientom gotowe, kompleksowe rozwiązania, łączące w sobie funkcjonalność, wygodę, wysoką jakość i dobry styl. W ofercie marki Cersanit znajdziemy szeroki asortyment wyposażenia łazienek, obejmujący najwyższej jakości ceramikę (m.in. umywalki, toalety, bidety), wanny, meble łazienkowe, armaturę oraz płytki ścienne i podłogowe, które pozwolą urządzić wnętrze od A do Z. Marka doradza, jak zaaranżować wnętrze w optymalny sposób, proponując rozwiązania przyjazne zarówno na etapie urządzania, jak i użytkowania.

www.cersanit.com.pl