Wizualna lekkość i bezpieczeństwo – Nowoczesne Ogrodzenie Frontowe Onyks firmy Plast-Met Systemy Ogrodzeniowe

Stalowe ogrodzenia z prostych, pionowych kształtowników to już swoista klasyka gatunku. Miłośnicy tradycji, którzy jednak chcą, aby ich posesja wyróżniała się na tle innych, z pewnością zainteresują się modelem Onyks z oferty Plast-Met Systemy Ogrodzeniowe. Zagęszczone, zestawione w pary pręty tworzą oryginalną, ale subtelną przegrodę, która skutecznie strzeże domowego bezpieczeństwa.

Nowoczesne Ogrodzenie Frontowe Onyks to model, który idealnie wpisuje się w ogrodzeniowe trendy. Stanowi nowoczesną wersję tradycyjnego rozwiązania. Proste, pionowe profile ze stali rozmieszczono nieco inaczej niż zazwyczaj. Zgrupowane zostały parami, dzięki czemu nie tylko płot zyskuje na oryginalności, ale też staje się bezpieczniejszą przegrodą dla dzieci i zwierząt domowych. Między zagęszczonymi profilami nie uda się bowiem przecisnąć. Prostota i elegancja tego rozwiązania pozwalają zastosować je praktycznie w każdym otoczeniu. Świetnie sprawdzi się przy domu o dowolnej stylistyce, ale także w przestrzeniach publicznych, wokół parków czy terenów rekreacyjnych. Ogrodzenie łączy w sobie wizualną lekkość ze stabilnością i trwałością konstrukcji. Zbudowane jest z pionowych kształtowników o przekroju 15 x 15 mm, zespolonych u dołu i u góry kształtownikami poziomymi 25 x 25 mm. NOF Onyks to kompleksowy system, w skład którego wchodzą przęsła, furtka, brama dwuskrzydłowa oraz przesuwna o tej samej stylistyce, a także pasujące do nich elementy uzupełniające, takie jak słupki czy akcesoria montażowe. Pionowe profile mogą być zakończone zaślepką lub dowolnie dobranym grotem. Do wyboru mamy też dwie opcje – przęsła proste i wykończone w kształcie łuku (wypukłe).

W trosce o środowisko i zadowolenie użytkowników 

Nowatorska technologia produkcji Nowoczesnych Ogrodzeń Frontowych firmy Plast-Met została opracowana nie tylko z myślą o tworzeniu funkcjonalnych produktów wysokiej jakości, ale także z uwzględnieniem ochrony środowiska. Proces technologiczny zorganizowany jest tak, by ograniczyć do minimum szkodliwy wpływ na otoczenie. Jednym z ważnych aspektów w tym względzie jest wyeliminowanie spawania. Dzięki wykorzystaniu innowacyjnej metody przenikania, profile pionowe wprowadzane są w poziome w taki sposób, że same się stabilizują. Jest to możliwe za sprawą niezwykle precyzyjnego wycinania otworów przy użyciu maszyny CNC. Dodatkowo cynkowanie ogniowe spoinuje wszystkie połączenia. Jest to pierwszy etap zabezpieczenia antykorozyjnego. W kolejnej fazie, na chropowaconą warstwę cynku, nanoszona jest natryskowo specjalna farba. System Duplex gwarantuje  wieloletnią ochronę przed rdzą nawet w trudno dostępnych miejscach.   

Maksymalna dostępna szerokość

Minimalna standardowa szerokość

Wysokość

Przęsło proste (typ P) lub wypukłe (typ W)

3000 mm

2000 mm

1000-1600 mm

Brama dwuskrzydłowa

5500 mm

3000 mm

1000-1600 mm

Brama przesuwna TOP

6000 mm

3000 mm

1000-1600 mm

Furtka

Standardowa szerokość: 1150 mm

1000-1600 mm

Plast-Met Systemy Ogrodzeniowe z siedzibą w Trzebnicy to jeden z czołowych producentów nowoczesnych i trwałych systemów ogrodzeniowych w Polsce. Firma specjalizuje się w produkcji takich wyrobów jak: nowoczesne ogrodzenia frontowe, modułowe ogrodzenia frontowe, lampy LED, Centerbox, panele ogrodzeniowe, siatki ogrodzeniowe, słupki, akcesoria oraz bramy i furtki. Plast-Met Systemy Ogrodzeniowe istnieje na rynku od 1988 r. i jest firmą ze 100% polskim kapitałem.

www.plast-met.pl

Translate »