Beckers prezentuje trendy kolorystyczne na 2024

Daydream, Superbloom i Castle Core – to trzy palety kolorów, które według marki farb Beckers będą modne w 2024 roku. Obejmują one zarówno spokojne, kojące tony, reprezentujące minimalizm i równowagę, jak też żywe i odważne odcienie, które symbolizują bunt i chęć eksperymentowania, dlatego każdy odnajdzie w nich coś dla siebie. Wytypowane z palety Beckers Designer Collection stanowią nieprzeciętne połączenie kreatywności, funkcjonalności oraz ekspresji. Z wdziękiem odzwierciedlają ducha czasu, czerpiąc ze sztuki, wzornictwa i kultury.

 

Paleta kolorów Daydream stanowi odpowiedź na szybkie tempo życia i niespokojne czasy. Inspirowana ruchem self-care rodzina otulających i miękkich kolorów ziemi pozwala wykreować dom, w którym można znaleźć wytchnienie, wyciszenie i poczucie bezpieczeństwa. W kolekcji Daydream znajdują się łagodne, ciepłe i stonowane odcienie, które emanują dobrą energią i błogim spokojem. Stanowią utęsknioną przeciwwagę dla pełnego uciążliwych bodźców, zabieganego otoczenia. Naturalne kolory i materiały łączą się tu z oryginalnymi detalami i wzorami, by stworzyć  wnętrza, które ujmują łagodnością i jednocześnie zaskakują niebanalnym stylem.

Na przeciwległym biegunie znajduje się kolekcja kolorów Castle Core. Tu nie ma miejsca na kompromisy, a do głosu dochodzi twórczy maksymalizm. W tej palecie więcej znaczy po prostu więcej. Głębokie i mocne kolory farb Beckers Designer Collection miksują się więc z teksturami, wzorami i wyrazistymi detalami, składając się na ponadprzeciętny i unikatowy design. Dzięki Castle Core styl vintage ze smakiem łączy się z nowoczesnością, tworząc nieraz ekstrawaganckie aranżacje, które zachwycają nieoczywistym doborem tekstyliów czy mebli.

Rodzina kolorów Superbloom z palety Beckers  Designer Collection zachęca z kolei, by postawić na aranżacyjną spontaniczność i fantazję, stając w kontrze do gotowych rozwiązań, którymi karmi nas dzisiejsza rzeczywistość. Tryskająca energią kolekcja kreuje aranżacje, które wręcz rozkwitają od kolorów i dekoracji, by stworzyć dom, w którym naprawdę można poczuć się jak u siebie. Szczególnie ważne miejsce zajmują tu naturalne odcienie, z zielenią na czele, widoczną także w bogatej kolekcji roślin. Aranż w stylu Superbloom dopełniają liczne dodatki. Starannie i z pomysłem wkomponowane w wystrój sprawiają, że wnętrza są kolorowe i bogate w formie, ale bez poczucia przytłaczania przestrzeni.

Więcej o najnowszych trendach kolorystycznych Beckers znajduje się na stronie https://beckers.pl/kampanie/trendy-kolorystyczne-2024.

***

Beckers to międzynarodowa marka oferująca wysokiej jakości farby lateksowe i antyalergiczne do ścian i sufitów, a także wyroby przeznaczone do dekoracji i ochrony drewna, metalu i fasad. Produkty Beckers charakteryzują wysokie parametry techniczne i użytkowe. Są one przeznaczone zarówno do prostych, jak i zaawansowanych prac malarskich. Flagową linią marki jest rodzina wodorozcieńczalnych farb i emalii Beckers Designer. Stworzone na bazie ekologicznych receptur farby Beckers łączą najwyższą jakość z bezpieczeństwem stosowania i dbałością o środowisko. Wyróżnia je rekomendacja Polskiego Towarzystwa Alergologicznego.

Marka Beckers powstała w 1865 roku w Szwecji, na polskim rynku pojawiła się w 1993 roku. Obecnie jest częścią koncernu PPG.

Więcej informacji na temat produktów znaleźć można pod adresem www.beckers.pl.