Biel niejedno ma imię

Biel już od dawna jest stałym aranżacyjnym trendem, po który chętnie sięgają miłośnicy minimalizmu.  Wprowadza ona do wnętrz wizualny porządek i zachowuje wdzięczny, nienarzucający się styl. Za sprawą szerokiej palety odcieni off white kreuje szereg możliwości aranżacyjnych, by za każdym razem podkreślić przestronność i lekkość aranżacji.

Skąpany w chłodnej bieli koloru Moon salon emanuje dyskretną elegancją. Farba Tikkurila Optiva White niczym śnieżna pierzynka pokrywa ściany, wprowadzając do środka zimową aurę. Dopasowane kolorystycznie elementy wyposażenia wnętrz harmonijnie dopełniają aranżację, tworząc urzekający total look. Podłoga w jodełkę odznacza się zadziornie od jasnej stylizacji i przyciąga wzrok charakternym wzorem.

Biel w pokoju przeznaczonym do pracy to sposób, by stworzyć sprzyjający wyciszeniu i skupieniu klimat. Ciepły odcień Bone z palety Tikkurila Off-White stanowi stonowane dekoracyjne tło, które nie odwraca uwagi, a jednocześnie pozwala na zaaranżowanie pomieszczenia w dowolnym stylu.  Welurowe krzesło na złoconej ramie i okazała lampa ustawiona na połyskującej nodze wprowadzają nutę luksusu w spokojnej scenerii, wzbogacając wystrój domowego biura.

Wypełniony przyjemnymi tonami bieli salon otuli łagodnie domowników zimową porą. Odcienie Lotos i Bone od Tikkurila dekorują ze smakiem wnętrze, łącząc wdzięk klasyki i subtelny szyk. W ten aranż wdzięcznie wpisują się rośliny efektownie zazieleniając wnętrze, a jasne drewno i miękkie tkaniny potęgują ciepły klimat pomieszczenia.

Więcej aranżacji z wykorzystaniem bieli dostępnych jest na stronie https://tikkurila.pl/wnetrza-w-tonacjach-bieli.