Dach Forum – cała branża pod jednym dachem!

Koniec roku to dobry czas na planowanie nowego kalendarza wydarzeń. Chcąc być na bieżąco w świecie nowoczesnych technologii, solidnych narzędzi i najlepszych specjalistów od dachów, koniecznie zarezerwuj czas 14 i 15 stycznia 2023 roku i przyjedź do Targów Kielce na największy w Polsce Kongres i Targi Dekarzy, Blacharzy, Cieśli DACH FORUM!

Światowe marki i branżowi eksperci!

Dach Forum to największe zgromadzenie wykonawców pokryć dachowych w Polsce. Jeśli w jednym miejscu chcesz zapoznać się z szeroką ofertą profesjonalnych narzędzi, poznać techniki pracy, wziąć udział w licznych warsztatach i posłuchać najlepszych fachowców to styczniowe wydarzenie jest właśnie dla Ciebie! Przez dwa dni poznasz ofertę m.in. takich firm, jak: Blachotrapez, CB COROTOP, Blachy Pruszyński, ITW (USA), Jouanel (Francja), SVARCOVE (Czechy), czy PREFA (Austria). Dach Forum to miejsce, w którym spotykają się mistrzowie dekarstwa, blacharstwa i ciesielstwa, by wymienić się wiedzą i doświadczeniem.

II edycja konkursu DACH MASTERS

Chcesz zobaczyć profesjonalistów w akcji? Przez dwa dni najlepsi dekarze, blacharze i cieśle rywalizować będą w finałowym etapie konkursu DACH MASTERS, w którym do zgarnięcia są vouchery i nagrody rzeczowe o łącznej wartości ok. 80 tys. zł. Zgłoszenia przyjmowane są do 30.12.2022r.

Ale to już było…

Jestem pod wielkim wrażeniem targów Dach Forum. To stricte branżowa impreza, typowo dekarska. Są to bardzo potrzebne targi, o czym świadczy duża frekwencja od samego początku mówił podczas pierwszej edycji targów Dach Forum Mirosław Szwarc z Akademii Rzemiosła Blachy Pruszyński. Wtedy w Targach Kielce zaprezentowało się blisko 50 wystawców, a ich stoiska cieszyły się dużym zainteresowaniem widzów. Przyjechaliśmy do Kielc, by pokazać ofertę naszych produktów fachowcom, których na Dach Forum nie brakuje. Patrząc na ilość rozmów, jakie przeprowadziliśmy z klientami i zainteresowanie sprzętem, jestem bardzo zadowolony i na pewno pojawimy się przy okazji kolejnej edycji – zapowiadał Tomasz Wszołek z Millwaukee.

II Kongres i Targi Dekarzy, Blacharzy, Cieśli DACH FORUM odbędzie się 14-15 stycznia 2023 roku w Targach Kielce. Więcej informacji oraz rejestracja dostępne na stronie www.dachforum.pl