Dach solarny SunRoof 2w1 w lepszej cenie niż dach z fotowoltaiką? To możliwe!

SunRoof wprowadza nową ofertę cenową dachu solarnego, by zapewnić każdemu łatwy dostęp do energii słonecznej. Jak zwykle stawia na estetykę i wydajność, ale uwagę przyciąga lepszą ceną. Teraz można mieć dach SunRoof 2w1, który nie tylko chroni dom, ale też produkuje energię, za mniej niż dach z tradycyjną fotowoltaiką!


Od początku SunRoof kładł duży nacisk na przyspieszenie przejścia na zrównoważoną energię bez wysiłku i kompromisów. Polsko-szwedzka firma zaprojektowała unikalny, zintegrowany system dachu 2w1, który wyróżnia się doskonałą estetyką i najwyższą wydajnością na świecie, wytwarzając więcej energii z 1 mkw. niż konkurencyjne rozwiązania. Dotychczas marka zyskała zaufanie ponad 1.000 klientów w Polsce, Szwecji oraz Niemczech i została doceniona licznymi, prestiżowymi nagrodami.
Nowa oferta cenowa dachu solarnego odzwierciedla zaangażowanie firmy w upowszechnianie nowoczesnej technologii fotowoltaicznej, eliminując bariery finansowe, które dotychczas ograniczały dostęp do niej. Teraz SunRoof 2w1 stanowi bardziej ekonomiczną opcję niż tradycyjny dach z zainstalowanymi panelami słonecznymi. Pozwala zmaksymalizować produkcję energii i w możliwie największym stopniu uniezależnić się od rosnących cen prądu, co przekłada się na większe oszczędności w domowym budżecie.

Zawsze prowadziła nas misja, by każdy dach był dachem solarnym i produkował tyle prądu, aby pokryć zapotrzebowanie energetyczne w całym budynku. Teraz ten cel staje się bardziej osiągalny niż kiedykolwiek wcześniej. Wierzymy, że energia słoneczna powinna być dostępna dla każdego i cieszymy się, że możemy być częścią tej zmiany. Oferując więcej energii za mniej, pragniemy ułatwić klientom spełnienie marzeń o domu nowoczesnym, komfortowym i jednocześnie tanim w utrzymaniu – mówi Martyn Szczepankowski, współzałożyciel i Head of CEE SunRoof.

SunRoof – wysoka jakość, lepsza cena

SunRoof osiągnął możliwość oferowania wysokiej jakości dachu fotowoltaicznego w przystępnej cenie dzięki optymalizacji łańcucha dostaw, digitalizacji procesów, doskonałości operacyjnej oraz postępowi technologicznemu. To jednocześnie odpowiedź marki na obecne wyzwania ekonomiczne związane z budową domu i poszukiwanie przez inwestorów efektywnych kosztowo, energooszczędnych oraz kompleksowych rozwiązań.

Wiemy, że nasi klienci doceniają rzeczy ponadczasowe, piękne, a przy tym funkcjonalne. To niesamowite widzieć, jak dach solarny staje się nowym standardem w architekturze, a energia produkowana przez SunRoof integralną częścią codziennego życia – dodaje Martyn Szczepankowski.

„Przebijamy cenę. Nie dach”

Wraz z nową ofertą cenową wystartowała kampania marketingowa, budująca świadomość marki oraz podkreślająca korzyści wynikające z inwestycji w zintegrowany dach solarny. Całość działań prowadzona jest pod wspólnym hasłem: „Przebijamy cenę. Nie dach”. W ramach kampanii przygotowano trzy linie kreatywne. W pierwszej postawiono na chwytliwe hasła prezentowane na czarnym tle, w drugiej zbudowano przekaz z udziałem „właścicieli dachów solarnych” z przewodnią myślą „SunRoof – teraz dla każdego domu”, natomiast trzeci rodzaj kreacji opiera się na grafikach porównawczych dachu SunRoof z tradycyjnymi rozwiązaniami.

Warto przyjrzeć się prezentowanej przez SunRoof technologii, która zmienia sposób, w jaki produkujemy i wykorzystujemy energię słoneczną. Najnowsza kampania sprawi również, że poznamy SunRoof w zupełnie nowej odsłonie – bardziej zdecydowanej i wyrazistej, jak i niespotykanej dotychczas cenie.


O SunRoof
SunRoof tworzy dachy solarne 2w1 o doskonałej wydajności i innowacyjne fasady, które generują energię elektryczną, zastępując tradycyjne pokrycia dachowe. SunRoof to najlepsza inwestycja, zapewniająca energooszczędne rozwiązanie połączone z bezkompromisową elegancją. Naszą misją jest przyspieszenie globalnego przejścia na odnawialne źródła energii poprzez tworzenie pięknych dachów, które produkują prąd pokrywający całkowite zapotrzebowanie energetyczne budynku. Ambicją SunRoof jest dostarczanie dachów fotowoltaicznych o najniższym na rynku śladzie węglowym.
Więcej informacji:
https://www.sunroof.pl