Dorota Szelągowska w najnowszym katalogu Castoramy inspiruje do zmian w kuchniach Polaków

Ambasadorką najnowszego katalogu kuchennego Castoramy jest Dorota Szelągowska, związana z Castoramą od kilku lat. Gospodyni programu “Totalne remonty Szelągowskiej “, doradza Polakom w zakresie aranżacji serca domu, czyli kuchni. Kampania wspierająca ruszyła w marcu i jest zgodna z tym, co zaprezentowała Castorama na początku roku, czyli działań w duchu Razem Najlepiej.

Dorota Szelągowska jest związana z siecią od 2018 roku. W tym czasie doradzała w kwestii aranżacji wielu domowych przestrzeni. W najnowszym katalogu Castoramy skupia się przede wszystkim na kuchniach. Kuchniach, które odgrywają niebagatelną rolę w naszym codziennym życiu, a jednocześnie bywają kłopotliwe w aranżacji.  Dorota Szelągowska jako uznana projektantka, radzi zarówno w kwestii doboru stylu, jak i funkcjonalnych rozwiązań do małej i większej kuchni. Wyróżnia ją przede wszystkim indywidualne podejście do każdego projektu i to właśnie wybrzmiewa w katalogu Castoramy.

Wszyscy dobrze wiemy, że to właśnie kuchnia jest sercem domu. To miejsce, które tętni życiem niezależnie od pory dnia. Rano, ogarnięte chaosem i pośpiechem, a wieczorami zamienia się w centrum konferencyjne, w którym dzielimy się troskami i zachwytami codziennego życia. Bardzo się cieszę, że będę miała swój udział w projektowaniu tego miejsca, bo jest to zdecydowanie mój faworyt w domowych aranżacjach – mówi Dorota Szelągowska.

W najnowszym katalogu znajdziemy projekty, które w łatwy sposób można zaadaptować do własnych potrzeb, uwzględniając przede wszystkim wielkość pomieszczenia. Nie zabraknie również cennych porad, które pomogą w wyborze mebli, czy też dodatków. Jednak nie tylko indywidualność jest czymś, co wybrzmiewa. Niezwykle warta zauważenia jest również różnorodność, która odnosi się zarówno do stylu kuchni, jak i dodatków. Dorota Szelągowska podkreśla również to, że za pomocą nowoczesnych narzędzi, w projektowaniu kuchni nie pozostajemy sami sobie. Dzięki aplikacji dostępnej na stronie www.kuchenneinspiracje.castorama.pl możemy wybrać ponad 100 gotowych rozwiązań do najpopularniejszych rozmiarów i kształtów kuchni. Odpowiadając na kilka prostych pytań, mamy możliwość wybrania tej, która najbardziej przypadła nam do gustu. Kolejnym krokiem jest już tylko dostosowanie wybranej inspiracji do naszej przestrzeni, a w tym kroku pomocą służą Projektanci Castoramy.

Ważne dla mnie jest to, aby pokazać Polakom, że projektowanie kuchni może być przyjemnością. Cieszę się, że wspólnie z Castoramą możemy dostarczać właśnie takie rozwiązania. W sklepach dostępne są punkty, w których wspólnie z Doradcami wybierzemy kuchnię swoich marzeń i dostosujemy ją tak, aby była szyta na miarę. Jest też wygodne narzędzie do projektowania oraz konsultacje online z Projektantami. I tak to właśnie ma wyglądać – prosto, szybko i przyjemnie! – kontynuuje Dorota.

Nowy, kuchenny katalog, którego ambasadorką jest Dorota Szelągowska jest nie tylko przeglądem dostępnych rozwiązań, ale i też swego rodzaju bazą wiedzy nt. projektowania serca domu. Dostępne i łatwe w użyciu narzędzia oraz konsultacje z Projektantami sprawiają, że kuchnia marzeń jest niemalże na wyciągnięcie ręki.

****

Castorama Polska Sp. z o.o. jest liderem w kategorii polepszania warunków mieszkaniowych w Polsce. Firma uruchomiła swój pierwszy sklep w 1997 roku. Obecnie prowadzi sprzedaż w 97 sklepach w różnych częściach kraju i zapewnia dostęp do oferty on-line. Spółka zatrudnia około 13 tys. pracowników. Castorama Polska Sp. z o.o. jest częścią Kingfisher plc, międzynarodowej spółki posiadającej ponad 1470 sklepów w 8 krajach Europy.

W celu uzyskania dalszych informacji zapraszamy na stronę castorama.pl oraz kingfisher.com. Więcej o działaniach firmy w zakresie społecznej odpowiedzialności biznesu można przeczytać na castorama.pl/nasza-sfera.