Duravit przedstawia dwie nowe deski sedesowe z funkcją mycia SensoWash®.

Duravit prezentuje najnowsze produkty z serii D-Neo: deskę sedesową z funkcją mycia SensoWash® D-Neo w atrakcyjnej cenia.

SensoWash® Starck f Pro z HygieneUV oraz model podstawowy SensoWash® D-Neo

  • Rozszerzenie wyższego i niższego segmentu cenowego desek sedesowych z funkcją mycia
  • Nowość: wariant Pro deski sedesowej z funkcją mycia SensoWash® Starck f z HygieneUV
  • Nowość: SensoWash® D-Neo – znakomity stosunek ceny do jakości
  • SensoWash® to synonim nowoczesnej, wysokiej jakości higieny w toalecie
  • Bezpieczeństwo, jakość, innowacyjna technologia

Deski sedesowe z funkcją mycia  stały się niezbędnym elementem wyposażenia współczesnej łazienki, dotyczy to zarówno łazienek prywatnych, jak i hotelowych.

Standardowe funkcje i zintegrowane ogrzewanie siedziska zapewniają przyjemny komfort użytkowania. (Zdjęcie: Duravit AG)

Dzięki programowi SensoWash®, obejmującemu różne modele dopasowane do wymagań użytkowników, Duravit stał się symbolem nowoczesnej higieny i wysokiej jakości desek sedesowych z funkcją mycia.

Starck f Pro o podwyższonych wymaganiach oraz model podstawowy SensoWash® D-Neo w atrakcyjnej cenie

Ramię dyszy wykonane jest ze stali szlachetnej, dysza jest automatycznie czyszczona przed i po jej użyciu. (Zdjęcie: Duravit AG)

Szeroki zakres komfortowych funkcji i najnowocześniejsza higiena

Udoskonalenia nowych modeli desek sedesowych z funkcją mycia gwarantują wysoki poziom komfortu: od możliwości konfiguracji trzech rodzajów strumieni wody, poprzez ustawienie indywidualnego profilu użytkownika, aż po indywidualnie skonfigurowany czas podgrzewania siedziska. Zarządzanie funkcjami odbywa się intuicyjnie za pomocą wygodnego pilota.

Szereg rozwiązań konstrukcyjnych zapewnia maksymalne bezpieczeństwo we wszystkich modelach SensoWash®: należy do nich zastosowanie szczególnie higienicznych materiałów, takich jak stal szlachetna, z której wykonane są dysze, możliwość ustawienia strumienie dla mycia tylnego oraz mycia damskiego, jak również automatyczne czyszczenie dyszy przed i po jej użyciu. Technologia Rimless®, zoptymalizowana geometria wnętrza miski toaletowej i  syfonu oraz wysoce skuteczna antybakteryjna glazura ceramiczna HygieneGlaze zapewniają dodatkową optymalną higienę. Już po sześciu godzinach wyeliminowanych zostaje ok. 90% bakterii (np. bakterii coli), a po 24 godzinach ok. 99,9%.

Przejrzyste, proste wzornictwo dyskretnie wtapia się w każde pomieszczenie i harmonizuje ze wszystkimi seriami wzorniczymi Duravit.

Dla zwiększonych wymagań higienicznych i większego komfortu: SensoWash® Starck f Pro

Dzięki dodatkowej opcji dezynfekcji UV-C HygieneUV, SensoWash® Starck f Pro oferuje zwiększoną ochronę przed bakteriami i wirusami.

Proces działa poprzez dezaktywację zarazków i gwarantuje trwale higieniczną toaletę, jeśli cykl dezynfekcji jest wykonywany raz do dwóch razy dziennie.* Po zaprogramowaniu w aplikacji, cykle rozpoczynają się automatycznie. To dodatkowo minimalizuje wysiłek potrzebny do utrzymania toalety w czystości.

Zintegrowany system suszenia działa do trzech razy szybciej niż tradycyjne opcje suszenia.

Podobnie jak w modelu Plus, wszystkimi funkcjami i indywidualnymi ustawieniami użytkownika można zarządzać za pomocą aplikacji lub alternatywnie za pomocą eleganckiego, przyjaznego dla użytkownika pilota.

Wariant Pro wyposażony jest w funkcję ładowania przez USB-C, która stanowi zrównoważony wkład w ekologiczne oszczędzanie zasobów.

Aby spełnić oczekiwania bardziej wymagających klientów, Duravit dodał do asortymentu SensoWash® Starck f Pro. (Zdjęcie: Duravit AG)

Wrażliwy na cenę segment entry-level: SensoWash® D-Neo

Duravit prezentuje najnowszy produkt z serii D-Neo: SensoWash® D-Neo, deskę sedesową z funkcją mycia w atrakcyjnej cenie.

Przejrzyste, proste wzornictwo dyskretnie wtapia się w każde pomieszczenie i harmonizuje ze wszystkimi seriami wzorniczymi Duravit. Ponadto standardowe funkcje i zintegrowane ogrzewanie siedziska zapewniają przyjemny komfort użytkowania.

Ciągły rozwój dzięki wiedzy i doświadczeniu

Własne zespoły projektowe i produkcyjne firmy Duravit zapewniają wysoki poziom wiedzy fachowej, umożliwiając przedsiębiorstwu ciągłą optymalizację komponentów i technologii.

Deski sedesowe z funkcją mycia SensoWash® Starck f Pro i SensoWash® D-Neo poszerzają górny i dolny segment cenowy istniejącego asortymentu.

Cała technika jest dyskretnie zintegrowana z ceramiczną obudową, a stonowana estetyka doskonale pasuje do wszystkich serii wzorniczych Duravit i stanowi o ich wyjątkowości.

Elegancki, łatwy w obsłudze pilot,funkcja łazdowania USB. (Zdjęcie: Duravit AG)

Przegląd funkcji

SensoWash® Starck f Pro

Sensowash® D-Neo

Opcja suszenia o wysokiej wydajności

Higiena UV **

Funkcja mycia (Tylne, Damskie, Komfort

Regulacja intensywności strumienia, temperatury wody i położenia ramienia dyszy

Automatyczne czyszcenie dyszy

Suszenie ciepłym powietrzem

Identyfikacja użytkownika

Automtyczne podnoszenie pokrywy

Podgrzewane siedzisko

Tryb oszczędzania energii

Wykonanie pokrywy i siedziska

Duroplast

PP

Zawiasy ze stali nierdzewnej

Mechanizm wolnego opadania

Duravit Rimless®

Duravit HygieneGlaze® *

Oświetlenie nocne

Odkamienianie

Pilot

Obsługa przez aplikację

* Dzięki HygieneGlaze firma Duravit wyznacza niespotykany dotąd standard higieny. Już po sześciu godzinach 90% bakterii (np. bakterii coli) zostaje wyeliminowanych, a po 24 godzinach 99,9%.

** Udowodniony stopień eliminacji bakterii e. coli wynosi 99,99% po higienicznym cyklu UV trwającym np. 20 minut.


Duravit AG

Założona w 1817 roku w Hornbergu w Szwarcwaldzie firma Duravit AG, jest dziś wiodącym międzynarodowym producentem designerskich łazienek i działa w ponad 130 krajach na całym świecie. Dążąc do najwyższych standardów, firma zarówno projektuje jak i produkuje ceramikę sanitarną, meble łazienkowe, wanny i brodziki, systemy wellness, miski toaletowe z funkcją mycia, baterie i akcesoria oraz systemy instalacyjne. Oprócz własnego doświadczenia w projektowaniu, Duravit ściśle współpracuje z międzynarodową siecią projektantów, takich jak Cecilie Manz, Philippe Starck, Christian Werner, Sebastian Herkner i Bertrand Lejoly, a także utalentowanymi debiutantami. Ambicją Duravitu jest  polepszanie życia użytkowników każdego dnia poprzez połączenie przyszłościowych projektów, bezkompromisowej doskonałości produktu, wyczucia ludzkich wymagań i odpowiedzialnego zarządzania przedsiębiorstwem. Kluczowym środkiem w osiągnięciu tych celów jest nadrzędna misja, aby stać się przedsiębiorstwem neutralnym dla klimatu do 2045 r.