Harmonia pośród drzew – dom Macieja Maniewskiego

W najnowszym odcinku z serii “Open the Door for Tubądzin”, Maciej Maniewski, znany mistrz fryzur, otworzył drzwi swojego prywatnego azylu. Zlokalizowany pośród malowniczego sosnowego lasu, dom Maniewskiego stał się miejscem pełnym wyjątkowego designu.

Maciej Maniewski to jedna z najbardziej znanych postaci w polskim świecie fryzjerstwa. Popularność zdobył dzięki programowi “Afera fryzjera” i “Mistrzowskim cięciu”. Aktywny w mediach społecznościowych i na platformie YouTube, udziela cennych porad fryzjerskich, zdobywając uznanie fanów. W najnowszym odcinku “Open the Door for Tubadzin” dał się poznać z nowej perspektywy – jako pasjonat aranżacji wnętrz.

Maniewski wymarzył sobie dom w sosnowym lesie, miejscu, które od dawna było dla niego źródłem inspiracji. Wnętrza jego domu są odzwierciedleniem harmonii, minimalizmu i miłości do naturalnych materiałów.

Parter domu, stworzony z myślą o relaksie po ciężkim dniu pracy, oferuje przestronną strefę dzienną, która obejmuje salon, otwartą kuchnię oraz imponującą jadalnię. Dodatkowym atutem tego poziomu jest gościnny pokój, a zwłaszcza jego łazienka, udekorowana pięknymi płytkami z kolekcji Speccio Carrara od Tubądzina. Duże płyty, inspirowane pięknem marmuru karraryjskiego, nadają łazience elegancki charakter, optycznie powiększając  przestrzeń.

Na piętrze znajduje się prywatna, wydzielona strefa, umożliwiająca odpoczynek. Sypialnia i łazienka utrzymane są w klasycznym, ponadczasowym stylu. Dominujący brązowy odcień drewna w łazience tworzy kontrast z czarnymi płytkami o wzorze marmuru z kolekcji Black Pulpis Macieja Zienia. Polerowana powierzchnia, czarny kolor i jasne, rozmyte żyły oddają wygląd szlachetnego kamienia, tworząc niepowtarzalny klimat.

Na dole znajduje się prywatny salon fryzjerski, który jest też studiem nagraniowym Macieja. W tej przestrzeni również zastosowano płyty od Grupy Tubądzin. Na ścianach jest kolekcja Grand Cave w kolorze Graphite. Elegancka ciemna szarość i rysunek skał łupkowych tworzą niezapomniany efekt, łącząc design z funkcjonalnością.

Odkrywając designerską krainę Macieja Maniewskiego w najnowszym odcinku “Open the Door”, widzowie mieli okazję zobaczyć, jak ikona fryzjerstwa przenosi swoją estetykę i pasję do prywatnego świata, tworząc harmonijne miejsce, które łączy naturę z designerskim pięknem.


Grupa Tubądzin należy do najlepiej rozpoznawalnych producentów płytek ceramicznych w Polsce. Od 40 lat wyznacza trendy wzornicze, wprowadza nowatorskie produkty i rozwiązania. W Polsce jest pionierem w produkcji płyt wielkoformatowych, sięgających rozmiarem aż 120 x 275 cm. Jej produkty, wytwarzane z najwyższej jakości surowców, znajdują zastosowanie w każdej przestrzeni, nie tylko łazienkowej. Najwyższej jakości płytki, do złudzenia przypominające drewno, marmur czy beton, produkowane w oparciu o najnowocześniejsze światowe technologie są znakiem rozpoznawczym Grupy Tubądzin.

Tubądzin zaprasza do współpracy wybitnych twórców designu i kultury (wśród nich m.in. Maciej Zień, Dorota Koziara, Wojciech Siudmak), organizuje prestiżowy konkurs dla młodych projektantów i architektów – Tubądzin Design Awards oraz angażuje się w działania edukacyjne, społeczne i ekologiczne.

Płytki marki Tubądzin powstają z naturalnych i szlachetnych surowców, a do ich zdobienia stosowane są bezpieczne dla zdrowia i przyrody barwniki. Mając na uwadze dbałość o środowisko, firma Tubądzin promuje zasady zrównoważonego rozwoju i inwestuje w innowacyjne rozwiązania – m.in. technologię Continua+ czy nowoczesną suszarnię rozpyłową ATM 36, przyczyniając się tym samym do redukcji zużycia energii i emisji dwutlenku węgla do atmosfery. Firma angażuje się również w projekty proekologiczne i podejmuje działania zmierzające do wzrostu świadomości społeczności lokalnej w tym zakresie.