KLINK czyli SOLIDNE PIĘKNO w polskich domach od ponad 30 lat

Kamień od tysięcy lat stanowi inspirację dla ludzi. Od wielu lat docenia się jego wyjątkowy, niepowtarzalny urok. Z czasem zaczął pojawiać się on z sukcesem we wnętrzach. Zróżnicowane gatunki kamienia, bogata kolorystyka oraz duża gama faktur sprawią, że bez problemu wpasujemy go do własnej aranżacji. Obecnie kamienie z różnych stron świata mamy dostępne dosłownie na wyciągnięcie ręki.

Kamień to aktualnie jeden z najpopularniejszych materiałów wykończeniowych. Niezwykle elegancki, zachwyca naturalną, jedyną w swoim rodzaju fakturą, przez co będzie doskonałym rozwiązaniem w domach tych, którzy marzą o oryginalnej aranżacji. Świetnie sprawdzi się zarówno w klasycznych, jak i tych nowoczesnych wnętrzach. Dzięki bogatej kolorystyce pozwala tworzyć wnętrza w dowolnym stylu – od ciepłych i przytulnych, przez stonowane i naturalistyczne aż po surowe industrialne. Doskonale komponuje się z różnymi materiałami: drewnem, szkłem, betonem architektonicznym, dzięki czemu stworzenie wyjątkowego, ponadczasowego pomieszczenia jest niezwykle proste. Kamień naturalny to także idealna propozycja w miejscach intensywnego użytkowania takich jak hotele, pensjonaty, restauracje, a także w pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności, takich jak sauna, czy basen.

Płytki kamienne są materiałem niezwykle trwałym, świetnie sprawdzającym się zarówno wewnątrz, ale także na zewnątrz budynków. To doskonały, naturalny materiał do wykończenia podjazdów, tarasów, balkonów
i schodów czy nawet elewacji. Odpowiednio zaimpregnowany wyróżnia się bowiem ogromną wytrzymałością na niekorzystne warunki zewnętrze.

Różne oblicza kamienia

Kamień ma niejedno oblicze. Kiedy potrzebujemy materiału szczególnie odpornego na uszkodzenia mechaniczne, to najlepszym wyborem będą płytki granitowe. Zależy nam na aranżacji w stylu glamour – postawmy na  płytki marmurowe. Kamień naturalny może mieć również właściwości wyciszające, zwłaszcza z dobrą izolacją, a także zastosowaniem dźwiękoszczelnych drzwi i okien. Mozaiki kamienne stanowić będą ozdobą naszej elewacji, ogrodzenia, ale równie zjawiskowo będą prezentować się w salonie, nadając mu bardziej skandynawskiego czy loftowego charakteru. Oczywiście mozaika to także doskonała propozycja do przestrzeni kuchennych czy łazienkowych. Powodów wykorzystania płytek kamiennych w aranżacji domu jest wiele. Wszystko zależy od naszych indywidualnych preferencji. Jedno jest pewne: z płytkami kamiennymi bez problemu wprowadzimy solidne piękno do praktycznie każdej przestrzeni.

KLINK Solidne piękno od 30 lat

Jest w czym wybierać! Płytki, mozaiki, parapety, forniry, kostki czy palisady zrobione m.in. z takich materiałów, jak granit, marmur, kwarcyt lub wapień, znaleźć można w ofercie firmy KLINK International jednego
z największych polskich importerów i dystrybutorów kamienia naturalnego
.

Od ponad 30 lat wprowadza on SOLIDE PIĘKNO kamieni z całego świata do polskich domów. Mnogość rodzajów wykończenia oferowanych produktów (polerowane, płomieniowane, szlifowane, szczotkowane, antykowane, bębnowane, łupane) czyni KLINK International doskonałym partnerem do współpracy z architektami i projektantami.

KLINK International to centrum logistyczne oraz ogólnokrajowa sieć punktów handlowych – obecnie na terenie kraju posiada 20 salonów oraz sklep online. W ofercie znajdują się miedzy innymi: granity, marmury, łupki, kwarcyty, wapienie, trawertyny, piaskowce. Oferta obejmuje również płytki, mozaiki, stopnice, parapety, panele, forniry, palisady, kostki, krawężniki, bloki, pasy i slaby.

KLINK aktywnie współpracuje z inwestorami prywatnymi, instytucjonalnymi, firmami wykonawczymi,
kamieniarskimi, architektami oraz projektantami wnętrz i krajobrazu. Regularnie uczestniczy także w międzynarodowych targach, dzięki czemu oferta jest na bieżąco uaktualniana i podąża za światowymi trendami.

Więcej na: www.klink.pl