KUOOTAMIZO ARCHITECTS – nowa siła w branży architektury i wnętrz w Polsce

KUOOTAMIZO ARCHITECTS to rezultat połączenia dwóch dynamicznych firm architektonicznych i projektujących wnętrza, które od ponad 20 lat zdobywały uznanie na rynku krajowym i międzynarodowym pod osobnymi markami KUOO i TAMIZO. „Nasze indywidualne projekty są rozpoznawane na całym świecie, a teraz, zjednoczeni, stajemy się nową siłą w branży” – mówią Katarzyna Kuo Stolarska i Mateusz Kuo Stolarski. Premiera ich wspólnej marki odbyła się w … Metaverse. Na ich zawodowy świat przedstawiony tam w formie wirtualnej galerii składają się także design i fotografia.

Jako architekci, Katarzyna Kuo Stolarska i Mateusz Kuo Stolarski czują się spełnieni. Mówią jednocześnie, że dojrzeli do połączenia sił. Traktują to jako efekt ewolucji i kolejny krok na zawodowej drodze. „Mając na uwadze potencjał naszych firm nie chcieliśmy zaprzepaścić ich indywidualnych osiągnięć i historii. Naszą intencją nie było stworzenie nowej marki, lecz połączenie kompetencji.  Stąd w nazwie zarówno KUOO jak i TAMIZO”, wyjaśniają Katarzyna i Mateusz. „Dzięki połączeniu zasobów, technologii i personelu, firma będzie lepiej przygotowana do obsługi dużych projektów, z którymi mamy teraz do czynienia. Łączenie różnych umiejętności, doświadczeń i specjalizacji może prowadzić do tworzenia innowacyjnych rozwiązań i unikalnych koncepcji. Na tym nam ogromnie zależy” – podkreślają twórcy KUOOTAMIZO.

Zespół KUOOTAMIZO oferuje wszechstronne usługi, obejmujące architekturę, projektowanie wnętrz, koncepcje przestrzenne, zarządzanie projektem, koordynacją oraz logistyką zamówień. Rozległe doświadczenie zdobywane zarówno na rynku krajowym, jak i forum międzynarodowym pozwala rozumieć oraz spełniać wymagania inwestorów z różnych regionów i kultur. Firma dostarcza rozwiązania, które kreują nowe trendy i wyznaczają standardy w branży. Stale rozwija umiejętności, aby zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju tworzyć dla inwestorów projekty o najwyższym poziomie funkcjonalności i estetyki. Istotną rolę odgrywa także unikalne spojrzenie na sztukę.

„Jako współzałożyciele Stowarzyszenia Architektów Wnętrz (SAW) oraz aktywni członkowie Stowarzyszenia Architektów Polskich (SARP), angażujemy się w rozwój branży architektonicznej. Nasze umiejętności i doświadczenie wielokrotnie doceniano poprzez liczne nagrody oraz zaproszenia do zasiadania w jury wielu konkursów architektonicznych. Fascynuje nas jednak nie tylko architektura, ale także wzornictwo przemysłowe, grafika użytkowa, typografia i fotografia. Oboje pasjonujemy się sztuką i designem we wszystkich ich postaciach. Nieustannie poszukujemy inspiracji oraz wyzwań, które pozwolą nam rozwijać swoje umiejętności. Dokładamy starań, by nasze projekty były nie tylko funkcjonalne, alee wprost innowacyjne i nie tylko estetyczne, ale zachwycające. Dlatego kładziemy nacisk na precyzję w detalach i dbałość o każdy element, bo wiemy, że tylko w ten sposób można stworzyć przestrzenie, które spełniają oczekiwania Klientów” – mówi Mateusz Kuo Stolarski. „Działamy w przekonaniu, że nasze połączenie węzłem małżeńskim dodaje projektom KUOOTAMIZO jeszcze większej głębi i harmonii. Nasza bliskość i zrozumienie – zarówno na płaszczyźnie osobistej, jak i zawodowej – przekładają się na kreowanie wnętrz emanujących ciepłem, intymnością i charakterystycznym stylem” – dodaje Katarzyna Kuo Stolarska.

Więcej o KUOOTAMIZO można przeczytać na nowej stronie https://kuootamizo.com/. Nieustannie można także odwiedzać wirtualną galerię w Metaverse dostępną pod adresem http://qogallery.com/.