Luksusowe doznania pod prysznicem: zestaw prysznicowy all-in-one

Zintegrowany zestaw prysznicowy termostatyczny z półką zachwyca nowoczesnym designem, możliwością ustawienia indywidualnych opcji prysznicowych oraz praktyczną przestrzenią do przechowywania.

Atrakcyjna wizualnie i funkcjonalna obudowa termostatu z odporną na zarysowania szklaną powierzchnią pełni jednocześnie funkcję półki na przybory prysznicowe (Zdjęcie: Duravit AG)
  • Minimalist aesthetic with white glass and chrome
  • Słuchawka prysznicowa z technologią Click! umożliwia szybkie przełączanie pomiędzy rodzajami strumienia – od witalizującego, poprzez relaksujący, aż po masujący
  • deszczownica i słuchawka prysznicowa, uchwyt i wąż prysznicowy
  • Łatwość montażu
  • Opcjonalnie dostępny w wersji oszczędzającej wodę MinusFlow

Zintegrowany zestaw prysznicowy firmy Duravit to prawdziwie uniwersalne rozwiązanie: jego nowoczesne wzornictwo można indywidualnie łączyć z różnymi seriami baterii firmy Duravit, co doskonale uzupełni wystrój każdej łazienki. Atrakcyjna wizualnie i funkcjonalna obudowa termostatu z odporną na zarysowania szklaną powierzchnią pełni jednocześnie funkcję półki na przybory prysznicowe. Użytkownicy mogą wybierać pomiędzy słuchawką prysznicową a deszczownicą w zależności od swoich preferencji.

Ponadczasowy, delikatnie zaokrąglony kształt obudowy termostatu z białego szkła, odpornego na zarysowania i chromu harmonijnie komponuje się z każdym wnętrzem. (Zdjęcie: Duravit AG)
Deszczownica z przyjemnym strumieniem wody, który otula całe ciało, zapewnia relaks w zaciszu własnego domu (Zdjęcie: Duravit AG)
System prysznicowy jest prawdziwie wszechstronny, spełniający wszystkie wymagania odnośnie kąpieli.
(Zdjęcie: Duravit AG)

Harmonijna koncepcja wzornicza dla indywidualnej aranżacji łazienki

Poszczególne elementy zestawu prysznicowego są doskonale zharmonizowane: ponadczasowy, delikatnie zaokrąglony kształt obudowy termostatu z białego szkła, odpornego na zarysowania i chromu harmonijnie komponuje się z każdym wnętrzem. Obudowa termostatu oferuje dużo miejsca na przybory toaletowe. Obsługa systemu prysznicowego odbywa się za pomocą trzech pokręteł z teksturowanymi uchwytami. Dwa wysuwane pokrętła regulują przepływ wody oraz rodzaj strumienia (deszczownica lub słuchawka prysznicowa), natomiast temperaturę ustawia się za pomocą oddzielnego uchwytu termostatu.

Technologia Click! umożliwia łatwy wybór trzech rodzajów strumienia w słuchawce prysznicowej. (Zdjęcie: Duravit AG)
Obsługa systemu prysznicowego odbywa się za pomocą trzech pokręteł z teksturowanymi uchwytami. (Zdjęcie: Duravit AG)
Dwa wysuwane pokrętła regulują przepływ wody oraz rodzaj strumienia (deszczownica lub słuchawka prysznicowa), natomiast temperaturę ustawia się za pomocą oddzielnego uchwytu termostatu. (Zdjęcie: Duravit AG)
Nowoczesne wzornictwo można indywidualnie łączyć z różnymi seriami baterii firmy Duravit, co doskonale uzupełni wystrój każdej łazienki. (Zdjęcie: Duravit AG)

Program codziennego odprężenia

Deszczownica z przyjemnym strumieniem wody, który otula całe ciało, zapewnia relaks i odprężenie. Kąt nachylenia przegubowej głowicy prysznicowej można łatwo dopasować do osobistych potrzeb użytkownika. Wysokość uchwytu głowicy prysznicowej można płynnie regulować, a cały drążek wraz z deszczownicą można obracać. Wysokość drążka prysznicowego można regulować wstecznie, aby dostosować go do konkretnej pozycji montażowej.

Technologia Click! umożliwia łatwy wybór trzech rodzajów strumienia w słuchawce prysznicowej: Rain charakteryzuje się równomiernie rozłożonym, obfitym i przypominającym deszcz strumieniem prysznicowym, który dostarcza optymalną ilość wody np. do mycia włosów. Pulse to orzeźwiający strumień wody o działaniu witalizującym, a Mono to ukierunkowany strumień indywidualny, który przyjemnie rozluźnia mięśnie. System prysznicowy jest więc prawdziwie wszechstronny, spełniający wszystkie wymagania odnośnie kąpieli.

Położenie głowicy prysznicowej można łatwo dostosować do osobistych wymagań użytkownika. (Zdjęcie: Duravit AG)
Wysokość słuchawki prysznicowej można łatwo regulować, a cały drążek, w tym głowicę prysznicową, można obracać (Zdjęcie: Duravit AG)

Łatwy montaż

Zestaw prysznicowy jest rozwiązaniem natynkowym, dopasowanym do istniejących przyłączy, dzięki czemu nie wymaga dodatkowych prac przygotowawczych.

Ponadto spełnia najwyższe standardy w zakresie zrównoważonego rozwoju i komfortu: system jest opcjonalnie dostępny w wariancie oszczędzającym wodę MinusFlow (przepływ w słuchawce prysznicowej wynosi minus 40 procent i minus 60 procent w deszczownicy).

Bateria termostatyczna jest standardowo wyposażona w technologię HeatLock, chroniącą przed poparzeniem, a dysze prysznicowe w system EasyClean ułatwiające czyszczenie. Kamień i brud można po prostu zetrzeć palcem, bez konieczności stosowania dodatkowych detergentów.

Duravit udziela pięcioletniej gwarancji na wszystkie baterie i 15-letniej gwarancji dostępności części zamiennych.