Niezwykła siła oczyszczania powietrza – trwa kampania marki Vestfrost

Trwa kampania „Niezwykła siła oczyszczania powietrza” prowadzona dla marki Vestfrost. Za planowanie mediów, realizację kampanii i przygotowanie kreacji rich media odpowiada dom mediowy Media Choice.

Minimalizm, technologia i wygoda

Marka Vestfrost znana jest ze swojej minimalistycznej stylistyki, zaawansowanych technologii i praktycznych funkcji dostosowanych do potrzeb współczesnych konsumentów. Vestfrost oferuje kilka linii produktowych, które zostały zaprojektowane z myślą o maksymalnej wygodzie użytkowania. Wyróżniają się one wysokiej jakości materiałami oraz prostymi, eleganckimi formami.

Oczyszczacze Powietrza

Aktualna kampania koncentruje się na promocji oczyszczaczy powietrza Vestfrost, które pomagają poprawić jakość powietrza w domach, co zimą jest niezwykle istotne. Dzięki zaawansowanym technologiom, 5-stopniowej filtracji, oczyszczacze Vestfrost usuwają z otoczenia zanieczyszczenia, pyłki, alergeny i inne szkodliwe substancje, dzięki czemu możemy cieszyć się świeżym i zdrowym powietrzem. Dodatkowe funkcje, takie jak tryb nocny, sterowanie przez WiFi czy wskaźnik jakości powietrza, sprawiają, że korzystanie z oczyszczacza staje się niezwykle wygodne i efektywne.

Zróżnicowanie działania reklamowe w świecie digital

Głównym założeniem kampanii jest pozyskanie jakościowego ruchu na stronę, który przełoży się na przejścia do sklepów partnerskich, gdzie można zakupić produkty marki Vestfrost. Zaproponowane działania obejmują szeroki wachlarz rozwiązań mediowych skierowanych do grupy docelowej, czyli potencjalnych użytkowników tych urządzeń jak m.in. alergicy czy rodzice małych dziećmi.

W kampanii przede wszystkim postawiliśmy na rozwiązania pozwalające na precyzyjne dotarcie do użytkowników, którzy potencjalnie poszukują takich produktów na rynku. Zależy nam na zbudowaniu jakościowego ruchu na stronie, dlatego też zdecydowaliśmy się na szereg pakietów displayowych oraz mailingi. Kanałem domykającym jest kampania w wyszukiwarce Google Ads, rozszerzona o inteligentną kampanię Discovery. Nie zapomnieliśmy także o bardziej angażujących formatach, tj. Rich Media czy video, które pozwalają użytkownikowi zapoznać się szerzej z produktem już na poziomie reklamy i pośrednio wspierają działania trafficowe. – mówi Zuzanna Mreńca, media plannerka w Media Choice, odpowiedzialna za obsługę kampanii. Z kolei za kontakt z klientem i koordynację projektu odpowiada new business manager – Dominika Sitarz.


O firmie

Media Choice – dom mediowy zajmujący się strategicznym planowaniem, kreacją oraz kompleksową obsługą projektów reklamowych, zarówno online, jak i offline. Tworzy go zespół doświadczonych specjalistów, który na co dzień realizuje efektywnościowe i wizerunkowe kampanie w zakresie reklamy online, w swoich działaniach wyróżniając się optymalnym łączeniem komunikacji w kanałach digital, jak również planowaniem i zakupem mediów tradycyjnych. Media Choice od lat specjalizuje się w kampaniach dla branż: FMCG, deweloperskiej, budowalnej, ogrodniczej oraz beauty. Firma posiada status Partnera Google oraz Meta Business Partner – świadczące o najwyższej jakości, skuteczności i bezpieczeństwie prowadzonych działań, zdobyła również prestiżowe wyróżnienia, m.in. w konkursie Golden Arrow w kategorii digital marketing – SEM. W ogólnopolskim badaniu efektywności domów mediowych magazynu Media & Marketing Polska, Media Choice zyskał wysoką punktację w zakresie oceny zadowolenia klientów.

Więcej informacji: www.mediachoice.pl