Nowa Gwarancja Jakości Icopal -
trwała hydroizolacja dzięki rozwiązaniom systemowym

W dzisiejszych czasach jakość materiałów budowlanych ma ogromne znaczenie, szczególnie jeśli chodzi o tak kluczowe elementy jak dach i fundamenty. Te części konstrukcji odgrywają fundamentalną rolę w zapewnieniu długowieczności i bezpieczeństwa budynków. Obecnie inwestorzy coraz częściej poszukują produktów, które nie tylko spełniają najwyższe standardy jakości, ale również oferują dodatkowe gwarancje. W odpowiedzi na rosnące oczekiwania inwestorów oraz wykonawców, marka Icopal – renomowany dostawca materiałów hydroizolacyjnych, wprowadza nowy, unikalny na polskim rynku system Gwarancji Jakości Icopal.

Czym jest Gwarancja Jakości Icopal?

To unikalny system gwarancyjny, który pozwala na stworzenie kompatybilnych i kompleksowych systemów hydroizolacyjnych, obejmujących cztery obszary zastosowań: dachy płaskie, fundamenty, tarasy oraz dachy zielone. System Gwarancji Jakości Icopal łączy wybrane produkty marki Icopal w spójny układ hydroizolacyjny. Dobierając do papy wierzchniego krycia kolejne warstwy – papę podkładową lub wybrane komponenty Icopal, inwestorzy i wykonawcy zyskują wydłużony okres gwarancji – nawet do 34 lat. Im więcej produktów znajdzie się w wybranym rozwiązaniu hydroizolacji – tym dłuższa gwarancja.

Korzyści dla Inwestora:

  • Bezpieczeństwo i przedłużona ochrona: Dzięki starannie dobranym produktom, inwestorzy otrzymują układ hydroizolacyjny o zwiększonej żywotności i trwałości. Zastosowanie kompleksowych rozwiązań od jednego producenta to również większy komfort i pewność, że wszystkie elementy systemu będą ze sobą kompatybilne.
  • Elastyczność: Wybierając hydroizolację z portfolio Icopal, inwestorzy mają możliwość dostosowania rozwiązania do specyfiki i wymagań projektowych inwestycji. Elastyczność w doborze produktów z grup Standard, Plus i

Premium umożliwia znalezienie optymalnego rozwiązania dla różnych warunków budowlanych.

  • Komfort: Kompletny układ hydroizolacji od jednego producenta to rozwiązanie komfortowe dla inwestora dzięki spójności i kompatybilności wszystkich elementów. Zgodność technologiczna nie tylko znacząco zwiększa bezpieczeństwo i trwałość układu hydroizolacyjnego, ale także pozwala uniknąć rozproszonej odpowiedzialności jaka występuje w przypadku doboru produktów od różnych dostawców.

90 dni na rejestrację Gwarancji

Proces rejestracji gwarancji został zaprojektowany z myślą o maksymalnej wygodzie użytkowników. Przejrzysty formularz online pozwala na szybkie i łatwe zarejestrowanie gwarancji w ciągu 90 dni od daty zakupu. Aby otrzymać Gwarancję Jakości Icopal, wystarczy:

  • odwiedzić stronę www.gwarancje.icopal.pl w ciągu 90 dni od daty zakupu;
  • wypełnić formularz online, wybierając produkty, które mają zostać objęte gwarancją i podać dane beneficjenta;
  • podać nazwę oraz adres inwestycji i wysłać formularz. Dokument gwarancyjny wraz z indywidualnym numerem zostanie wysłany na podany adres e-mail.

Rejestracja gwarancji online oraz więcej informacji na temat Gwarancji Jakości Icopal na stronie: www.gwarancje.icopal.pl

***

BMI Polska to wiodący producent kompleksowych, innowacyjnych systemów dachowych i systemów hydroizolacji. W Polsce, firma łączy jedne z największych i najbardziej zaufanych marek w branży: Braas (dachy skośne) i Icopal (dachy płaskie). BMI Polska należy do międzynarodowej Grupy BMI, która aktywnie działa w Europie, Azji i Afryce. W Polsce, BMI ma swoje biura i zakłady m.in. w Zduńskiej Woli i Opolu. BMI Polska dostarcza innowacyjne systemy hydroizolacji oraz wiele rodzajów pokryć dachowych, m.in.: ceramiczne, betonowe, bitumiczne, syntetyczne wraz z wyposażeniem ppoż. i akcesoriami, by zapewnić ochronę i spokój ducha właścicielom domów, jak również architektom, wykonawcom, dekarzom. Eksperci BMI wspierają procesy projektowe oraz służą doradztwem technicznym w  budownictwie mieszkaniowym, użyteczności publicznej i obiektach inżynierskich.