Nowe syfony umywalkowe firmy Viega w kolorze czarny mat

Od kilku sezonów czerń jest jednym z najpopularniejszych trendów w aranżacji łazienek. Dużą popularnością cieszy się zwłaszcza armatura i akcesoria w tym kolorze. Firma Viega już wcześniej miała w ofercie czarne odpływy prysznicowe i przyciski uruchamiające do WC. Nowością są eleganckie syfony umywalkowe w kolorze czarny mat, które doskonale komponują się z armaturą i stanowią ciekawy kontrast dla białej ceramiki.

Czerń jest kolorem bardzo wyrazistym, dzięki czemu nadaje wnętrzu elegancki i szlachetny charakter. W łazienkach należy jednak stosować ją z umiarem. Przy dużym metrażu możemy sobie pozwolić na monochromatyczną aranżację opartą na ciemnych tonach. W przypadku mniejszych łazienek stwarza to jednak ryzyko optycznego pomniejszenia przestrzeni. Znacznie lepszym rozwiązaniem będą tutaj czarne detale, w przemyślany sposób wkomponowane w aranżację.

Sprawdzone rozwiązania w nowej odsłonie

Syfon umywalkowy to niepozorny produkt, który stanowi jednak bardzo ważny element wyposażenia łazienki. Od strony praktycznej, odpowiada za efektywne odprowadzanie wody z umywalki i zatrzymywanie nieprzyjemnych zapachów z instalacji kanalizacyjnej. W przypadku, kiedy syfon znajduje się na widoku, warto zwrócić uwagę na jego design, ponieważ może wtedy pełnić również funkcję dekoracyjną.

Firma Viega od lat należy do wiodących producentów wysokiej jakości syfonów umywalkowych. Są to sprawdzone rozwiązania, cenione przez użytkowników za trwałość i wydajność w odprowadzaniu wody. Oferta obejmuje szeroki wybór zarówno syfonów rurowych, jak i butelkowych. Te drugie, ze względu na zwartą i smukłą konstrukcję, są szczególnie polecane do pomieszczeń o małym metrażu.

Odpowiadając na aktualne trendy w dziedzinie aranżacji łazienek, firma Viega wprowadziła do swojej oferty również eleganckie syfony w kolorze czarny mat. Klienci mają do wyboru model rurowy (nr wzoru 5611.5) lub butelkowy (nr wzoru nr wzoru 5753). Oba są wykonane z mosiądzu i malowane proszkowo, co gwarantuje atrakcyjny efekt wizualny i wyjątkową trwałość.

Dyskretny urok czerni

Czarne syfony uzupełniają bogaty asortyment produktów łazienkowych Viega, dostępnych w tym kolorze. Doskonale komponują się z designerskimi przyciskami uruchamiającymi z serii Visign for Life i Visign for More o wyrazistym wzornictwie. Również w przypadku popularnych odpływów prysznicowych Advantix Vario i Advantix Cleviva możemy wybrać ruszt w kolorze czarnym. Pozwala to stworzyć spójną aranżację łazienkową, w której szlachetne detale pełnią dyskretną, ale istotną rolę.

Stylowe detale nadają łazience elegancki charakter. Na zdjęciu widoczny nowy syfon butelkowy Viega w kolorze czarny mat, przycisk uruchamiający Viisgn for Style 21 i odpływ prysznicowy Advantix Cleviva z czarnym rusztem.

 

Syfon butelkowy Viega w kolorze czarny mat (nr wzoru 5753)

Syfon rurowy Viega w kolorze czarny mat (nr wzoru 5611.5)

Informacje o firmie

Viega jest ekspertem w dziedzinie rozwiązań systemowych, zapewniających najwyższą jakość wody użytkowej i jednym ze światowych liderów rynku technologii instalacyjnych. To przedsiębiorstwo rodzinne, dla którego absolutny priorytet stanowi jakość oferowanych produktów. Firma Viega ma ponad 120 lat doświadczenia w branży instalacyjnej i zatrudnia obecnie prawie 5000 pracowników na całym świecie. Główne kompetencje firmy to technologie związane z poprawą poziomu higieny wody użytkowej, efektywności energetycznej oraz komfortu i bezpieczeństwa w budynkach. W dziesięciu lokalizacjach na całym świecie Grupa Viega rozwija i wytwarza ponad 17 000 produktów.