Odpływ liniowy Linearis Infinity – nowoczesne podejście do łazienki

Łazienka powinna być wykonana z dbałością o szczegóły i komfort użytkowana. Dlatego przejście od tradycyjnych rozwiązań do bardziej nowoczesnych oraz funkcjonalnych to kluczowy trend w dzisiejszym projektowaniu wnętrz. Naprzeciw tym oczekiwaniom wychodzi marka KESSEL, wprowadzając świeży design wraz z szeregiem korzyści w odpływie liniowym Linearis Infinity.

Elegancki design i wrażenie przestrzeni

Jedna z najbardziej widocznych zalet odpływu liniowego Linearis Infinity to estetyczna, wydłużona i minimalistyczna pokrywa, nadająca elegancji i nowoczesności każdemu wnętrzu. Za sprawą niezwykłej jakości szczotkowanej stali nierdzewnej V4A, spełniającej najwyższe wymagania pod względem trwałości i odporności na korozję, a także różnych kolorystycznych wersji (czerń, brąz, miedź), odpływ ten znakomicie współgra z pozostałymi elementami wyposażenia łazienki – wielofunkcyjnymi bateriami, deszczownicami czy kabinami prysznicowymi bez brodzika.

Design urządzenia sprawia, że przestrzeń  wydaje się większa i „lżejsza”, co może mieć szczególne znaczenie w mniejszych łazienkach. Na uwagę zasługuje możliwość przedłużenia Linearis Infinity oraz łączenia go w różnych zakresach kątów, co pozwala na wszechstronną aranżację.

Łatwiejsze utrzymanie czystości

Tradycyjne odpływy łazienkowe mogą być trudne do utrzymania w czystości. Zdarza się, że włosy zatrzymują się na kratkach, co może prowadzić do zapchania odwodnienia i powstania nieprzyjemnych zapachów. Odpływ liniowy Linearis Infinity zapewnia łatwość utrzymania czystości, ponieważ posiada prosty dostęp do swojego wnętrza, opcję suchego syfonu Megastop dla ochrony przed nieprzyjemnymi zapachami i insektami oraz sitko.

Dopasowanie do indywidualnych potrzeb

Odpływy liniowe Linearis Infinity są dostępne w różnych rozmiarach, co ułatwia indywidualne dopasowanie do konkretnych potrzeb i wymiarów łazienki. Możliwość wyboru odpowiedniego wymiaru to swoboda projektowania zgodnie z preferencjami i dostępną przestrzenią. Istniejące dwa modele (60 i 90) do różnej głębokości zabudowy umożliwiają elastyczne dostosowanie do warunków montażowych. Dodatkowa regulacja samej pokrywy (wzdłuż, w poprzek i wokół własnej osi) upraszcza dopasowanie do układu płytek.

Świetne rozwiązanie dla łazienek przystosowanych dla osób niepełnosprawnych

Odpływ liniowy Linearis Infinity ma także swoje zastosowanie w łazienkach przystosowanych dla osób niepełnosprawnych lub starszych. Jego płaska powierzchnia udogadnia dostęp osobom poruszającym się na wózkach inwalidzkich czy mających problemy z poruszaniem się.

Przede wszystkim to wybór godny do rozważenia dla każdego, kto poszukuje innowacyjnych i funkcjonalnych rozwiązań do swojej łazienki, basenu czy SPA.

Rozwiązania odwadniające firmy KESSEL zapewniają czyste i bezpieczne odprowadzanie ścieków w ponad 60 krajach – również i w Polsce. Działania przedsiębiorstwa oparte są na dostarczaniu klientom i środowisku jak najlepszej ochrony z wykorzystaniem innowacji technicznych. Od 1963 roku produkty KESSEL chronią ludzi i środowisko poprzez odwadnianie budynków, podczyszczanie ścieków i zapobieganie szkodom spowodowanym przepływem zwrotnym.