Otulające ciepło wnętrz w kolorach jesieni

Złota polska jesień potrafi być niezwykle urokliwa. Oplata promieniami słońca przebijającymi się przez kolorowe drzewa, wabi szelestem liści pod stopami, ale przede wszystkim zachwyca feerią barw. Wprowadzając kojarzone z tą porą roku tonacje do aranżacji wnętrz, można poczuć otulające ciepło kolorowej jesieni we własnym domu.

Wnętrzom urządzonym w przygaszonych żółcieniach, różach i czerwieniach nie można odmówić walorów estetycznych. Tworzą piękne, jesienne kompozycje, łącząc łagodność i ciepłą aurę ze stonowaną elegancją. Wpadający w dyskretną czerwień róż Dolce Vita z palety Beckers Designer Colour gustownie współgra z bakłażanowymi tonacjami, przywodząc na myśl urok przekwitających liści. Kanapa obita miękkim welurem w odcieniu oberżyny w duecie z wykonanymi z tego samego materiału lejącymi zasłonami wnosi do wnętrza odrobinę wysmakowanego luksusu i zapewnia poczucie przytulności. Jesienny klimat podbija też drewno, które wspaniale prezentuje się w skąpanym w głębokim tonach salonie.

  Wśród najpiękniejszych kolorów jesieni specjalne miejsce zajmuje brąz, który ma niejedno oblicze i świetnie nadaje się do klasycznych aranżacji. Przyjemny w odbiorze odcień Brownie z palety Beckers Designer Colour ozdabia ściany i sztukaterię, wypełniając salon relaksującym ciepłem. Za sprawą prostych w formie mebli i kontrastującej z ciemnymi ścianami jasnej podłogi wystrój nabiera stylowej lekkości.

Subtelny odcień różu Joy z kolekcji Beckers Designer Colour stanowi z kolei wdzięczne tło dla dodatków w delikatnych odcieniach. Jasnobeżowy fotel i wełniany dywan składają się na przytulny kącik w salonie, w sam raz na długie wieczory z książką i gorącą herbatą w ręku.

Różnorodne w kształtach i kolorach dynie mogą stanowić piękną ozdobę domu. Jasna sceneria sztukaterii ocieplonej emalią Beckers Designer Universal w odcieniu Melon będzie wdzięcznym tłem dla jesiennych dekoracji. Przygotowanie takiego wnętrza na Halloweenowy wieczór atrakcji będzie bardzo proste – kolorowe girlandy i blask świec wprowadzą w magiczny nastrój tego zakorzenionego na dobre w polskiej popkulturze święta.

Więcej pomysłów na aranżację domowych wnętrz z wykorzystaniem kolorów jesieni znajduje się na stronie www.beckers.pl/inspiracje.