Pełnia stylu

Współczesna architektura coraz częściej przenosi do wnętrz pasje i zainteresowania ich mieszkańców. Kolekcja Gold Moon od Grupy Tubądzin inspirowana jest wszechświatem – planetami, gwiazdami i odległymi galaktykami. To doskonała baza do stworzenia zdecydowanych i niebanalnych aranżacji. 

fot. Tubądzin

Człowiek od zawsze pragnął sięgnąć gwiazd, fascynując się ich tajemnicą. Nauka i postęp technologiczny umożliwiły to nielicznym. Projektanci i architekci zaczęli w swoje aranżacje wplatać elementy inspirowane wszechświatem. Kolekcja Gold Moon od Grupy Tubądzin to artystyczna interpretacja powierzchni planet i światła gwiazd.

Wzory na płytkach inspirowane są wyobrażeniem powierzchni planet – ich struktury, kraterów i wulkanów. Aranżując wnętrza z wykorzystaniem płytek z kolekcji Gold Moon, warto kierować się indywidualnym stylem. Te wyjątkowe płytki doskonale komponują się zarówno z nowoczesnymi minimalistycznymi przestrzeniami, jak i z bardziej klasycznymi lub ekstrawaganckimi aranżacjami.

fot. Tubądzin

Płytki emanują nie tylko wyrafinowanym połyskiem, ale także subtelnością wzoru. Odcienie miedzi pełzające po bezkresnej czerni tworzą niezwykłą aurę tajemniczości, podkreślając zarówno indywidualność, jak i elegancję przestrzeni. Kolekcja wprowadza do pomieszczenia harmonię jednocześnie pobudzając wyobraźnię i skłaniając do refleksji nad tajemnicami wszechświata.

Dobierając dodatki do wnętrz zdobionych płytkami Gold Moon, warto postawić na minimalistyczne, geometryczne formy, które podkreślą nowoczesność i elegancję przestrzeni. Dodatkowo, delikatne akcenty w kolorze miedzi lub złota doskonale współgrają z motywem kolekcji, nadając wnętrzom subtelny blask i elegancki wydźwięk. Warto także zwrócić uwagę na odpowiednie oświetlenie, które podkreśli piękno płytek i stworzy efekt trójwymiarowej głębi.

fot. Tubądzin

Kolekcja Gold Moon od Grupy Tubądzin to fragment kosmicznej opowieści, która staje się częścią naszych codziennych przestrzeni. To przypomnienie, że granice naszych marzeń są tylko kwestią wyobraźni, a wszechświat jest niekończącym się źródłem inspiracji.

Grupa Tubądzin należy do najlepiej rozpoznawalnych producentów płytek ceramicznych w Polsce. Od 40 lat wyznacza trendy wzornicze, wprowadza nowatorskie produkty i rozwiązania. W Polsce jest pionierem w produkcji płyt wielkoformatowych, sięgających rozmiarem aż 120 x 275 cm. Jej produkty, wytwarzane z najwyższej jakości surowców, znajdują zastosowanie w każdej przestrzeni, nie tylko łazienkowej. Najwyższej jakości płytki, do złudzenia przypominające drewno, marmur czy beton, produkowane w oparciu o najnowocześniejsze światowe technologie są znakiem rozpoznawczym Grupy Tubądzin.

Tubądzin zaprasza do współpracy wybitnych twórców designu i kultury (wśród nich m.in. Maciej Zień, Dorota Koziara), organizuje prestiżowy konkurs dla młodych projektantów i architektów – Tubądzin Design Awards oraz angażuje się w działania edukacyjne, społeczne i ekologiczne.

Płytki marki Tubądzin powstają z naturalnych i szlachetnych surowców, a do ich zdobienia stosowane są bezpieczne dla zdrowia i przyrody barwniki. Mając na uwadze dbałość o środowisko, firma Tubądzin promuje zasady zrównoważonego rozwoju i inwestuje w innowacyjne rozwiązania – m.in. technologię Continua+ czy nowoczesną suszarnię rozpyłową ATM 36, przyczyniając się tym samym do redukcji zużycia energii i emisji dwutlenku węgla do atmosfery. Firma angażuje się również w projekty proekologiczne i podejmuje działania zmierzające do wzrostu świadomości społeczności lokalnej w tym zakresie.