Pokój dziecka w bieli

Niezależnie, czy szukamy dekoracyjnych pomysłów na urządzenie pokoju niemowlęcia, czy bardziej surowego wnętrza dorastającego nastolatka, klasyczna biel stanowi wdzięczną bazę dla różnego rodzaju pomysłów aranżacyjnych w pokoju dziecka. Sprawdzi się zarówno z delikatnymi pastelowymi dodatkami, jak również będzie perfekcyjnym tłem dla wyrazistych kolorów i industrialnych dekoracji.

Monochromatyczne połączenie bieli z bielą – na ścianach, meblach i tekstyliach zapewni lekkość we wnętrzu i powiększy optycznie nawet niewielkie pomieszczenia. W skąpanym w bieli wnętrzu nieinwazyjną nutę kolorytu zapewnią meble z jasnego drewna oraz drobne dekoracje czy zabawki. W takich koncepcjach warto postawić na nieżółknącą biel ścian, jaką daje Jedynka Perfekcyjna Plus. Rozwiązanie to uchroni też ściany od nieestetycznego pękania i zapewni efekt matowej, jednolitej powierzchni dzięki powłoce Antyreflex.

Biel Jedynki to także doskonałe tło, jeśli planujemy wystrój pokoju dziecka w pastelach. Delikatna szarość, mięta czy róż – każda z barw zaistnieje równie pięknie, subtelnie zaznaczając swoją obecność, bez obaw o kolorystyczny przesyt. Dekoracje w formie pomponów czy  tekstylnej girlandy  będą harmonijnie współgrać z półprzezroczystymi zasłonami i pastelowymi meblami, nadając wnętrzu lekkości.

Białe ściany doskonale sprawdzą się także w pokoju dorastającego dziecka, np. jako baza dla wyrazistych barw czy aranżacji inspirowanych stylem industrialnym. Na tle białej Jedynki jako nietuzinkowe regały wykorzystać można skrzynki z surowego drewna, które żegnającemu się powoli z zabawkami uczniowi dadzą poczucie poważnej dekoracyjnej zmiany w jego małym królestwie.

Więcej inspiracyjnych pomysłów na pokoje w bieli można znaleźć na stronie www.farbyjedynka.pl/pl/inspiracje.

***

Jedynka to rodzina produktów do dekoracji i ochrony różnego rodzaju powierzchni: ścian, drewna, metalu i elewacji. Są one stworzone dla osób poszukujących prostych rozwiązań, by móc samodzielnie wykończyć mieszkanie, zrobić remont czy też wykonać prace związane z dekoracją i ochroną różnych powierzchni zewnętrznych. Wszystkie farby, emalie i impregnaty sygnowane marką Jedynka są produktami o potwierdzonej jakości, którymi maluje się sprawnie i bez niespodzianek.

Jedynka to polska marka, obecna na rynku od 1999 roku, która szybko zyskała uznanie konsumentów. Obecnie należy do koncernu PPG. Więcej informacji na temat produktów marki Jedynka znaleźć można pod adresem www.farbyjedynka.pl.