Rączka natrysku do „zadań specjalnych”

Piękny design, komfort użytkowania, wysoka funkcjonalności, rozwiązania ECO – aż tyle zalet posiada tegoroczna nowość KLUDI: wielozadaniowa rączka natryskowa z serii KLUDI-DIVE.

W czasach naznaczonych szybkim tempem życia oraz coraz większą świadomością ekologiczną, prysznic wysuwa się na prowadzenie jeśli chodzi nasze codzienne nawyki łazienkowe. Biorąc szybki prysznic zużywamy trzykrotnie mniej wody niż podczas klasycznej kąpieli w wannie, dzięki czemu oszczędzamy cenne zasoby naturalne, a jednocześnie – czas, energię i pieniądze. Aby prysznic działał bez zarzutu i przynosił nam upragnione orzeźwienie, musi posiadać wysokiej klasy komponenty, a przede wszystkim – dobrej jakości rączkę natryskową. Nie ma bowiem nic gorszego niż przeciekająca, zakamieniona lub źle dobrana słuchawka prysznicowa. Niemieccy projektanci KLUDI starali się stworzyć produkt doskonały, który pogodzi wymogi zwykłych użytkowników, jak również fachowców ze świata fryzjerstwa. W tym celu zaprosili do współpracy znanego i podziwianego na świecie stylistę fryzur – Chrisa Coenena. Coenen zapytał swoich klientów jaka powinna być idealna rączka prysznicowa, a następnie, razem z zespołem stworzył listę cech, które powinien posiadać doskonały produkt.

Specjalny strumień do mycia włosów – dlaczego nie?

W oparciu o te ustalenia, zespół projektowy KLUDI stworzył dwie nowe rączki natrysku: DIVE S oraz DIVE X, wyposażone w nowatorski system dysz. Wykonane z miękkiego silikonu, rozmieszczone w sposób skoncentrowany na tarczy rączki, dostarczają idealny jakościowo strumień wody. Co więcej, mamy do wyboru aż trzy rodzaje strumienia: BODY, HAIR oraz SKIN, które możemy zmieniać dowolnie za pomocą wygodnego przycisku (model DIVE X) lub uchwytu u podstawy rączki (model DIVE S). Strumień BODY, o maksymalnym zasięgu, ma dużą objętość, jest miękki i relaksujący. Zapewni nam niezrównane doświadczenia wellness pod prysznicem. Tryb SKIN to skoncentrowany, delikatnie łaskoczący strumień, który masując skórę, działa ożywczo i pobudzająco. W trybie HAIR zastosowano rewolucyjny rodzaj strumienia: jest silny, skoncentrowany na powierzchni, o wystarczającej mocy, aby dokładnie i szybko zmyć szampony i inne kosmetyki nawet z długich i grubych włosów. ‘Klienci, którzy testowali strumień HAIR byli zachwyceni, że wreszcie znaleźli rozwiązanie, które zapewnia zarówno doskonałe rezultaty, jak i sporą oszczędność czasu’ potwierdził fryzjer gwiazd, Chris Coenen.

Wygląd ma znaczenie

Poza funkcjonalnością, rączki KLUDI-DIVE mają również wyjątkowy design. Są specjalnie, ergonomicznie wyprofilowane – na uwagę zasługuje umieszczona z tyłu rączki delikatna krawędź miękko załamująca płaszczyznę. Zastosowano ją, aby zapewnić rączce stylowy i nowoczesny wygląd, jednocześnie – delikatny i lekki. Co więcej, rączki DIVE dostępne są w dwóch kształtach i rozmiarach: wariant DIVE S (średnica 107 mm) ma bardziej klasyczny wygląd: tarcza rączki jest nieco wypukła, co nadaje jej uniwersalny charakter. Model DIVE X jest nieco większy (średnica 117 mm), a idealnie płaska powierzchnia tarczy powoduje, że rączka zyskuje minimalistyczny design pasujący do nowoczesnych aranżacji.

 EcoLogika

Dziś – jak nigdy wcześniej – na pierwszy plan wysuwa się komfort i funkcjonalność, zarówno dla nas, jak i dla środowiska. Stawiamy na rozwiązania trwałe, które przez lata nie stracą na jakości, a jednocześnie przyniosą szybkie efekty w codziennym użytkowaniu. Bezcenne stają się zatem „mądre” urządzenia i akcesoria pozwalające oszczędzić czas, które same „czytają” nasze potrzeby. Taka jest właśnie seria KLUDI-DIVE. Skuteczna i bezproblemowa, a jednocześnie dbająca o środowisko naturalne (dzięki specjalnym wkładkom możemy znacznie ograniczyć przepływ wody). Co więcej, rączki DIVE czyszczą się same – inteligentny system szybkiego usuwania kamienia wapiennego powoduje, że rączkę wystarczy przetrzeć dłonią, aby usunąć z niej kłopotliwy nalot. Komfort na pierwszym miejscu? W przypadku serii KLUDI-DIVE to nie tylko frazes, ale rzeczywistość.

Więcej informacji na https://www.kludi.com/pl/zestawy-natryskowe/dive/