Sklepy Komfort S.A. otwierają ponad 2 500 m2 Komfort Home w Rumi

Już w czwartek, 23 listopada wielkie otwarcie nowego sklepu Komfort w Rumi przy ulicy Grunwaldzkiej 110a,

Najnowszy sklep tej sieci to ponad 2 500 m2 powierzchni sprzedażowej, na której Klienci znajdą wszystkie niezbędne produkty, które pozwalają kompleksowo urządzić dom, mieszkanie lub taras. W sklepie pojawią się też gotowe aranżacje kuchni i łazienek.

Sklep zostanie otworzony w postaci KOMFORT HOME czyli konceptu marki, gdzie można zrealizować pełen proces remontowo-aranżacyjny w wyjątkowo przyjemny i kompleksowy sposób.

Sklep posiada w swojej ofercie produkty z asortymentu: łazienek, płytek, kuchni, podłóg, dywanów, drzwi, mebli, oświetlenia i dekoracji.

Na miejscu jest możliwość skorzystania z profesjonalnej obsługi doradzających Opiekunów Klienta, projektantów, czy umówienia montażu lub dostawy zakupionych produktów.

Każdy Klient ma zagwarantowany najlepszy dostęp do najwyższej jakości produktów, niezależnie od zasobności portfela.

Na wielkie otwarcie swojego sklepu Sklepy Komfort S.A. zaplanowały wiele atrakcji.

W kolejnych dniach (23-28.11) będzie można skorzystać z rabatu –20% na nieprzecenione produkty z całego asortymentu firmy. Pierwszego dnia otwarcia Klienci będą mogli zakupić różnego rodzaju produkty dekoracyjne z rabatem 50%.

Dodatkowo w dniu otwarcia a potem przez cztery kolejne dni codziennie kilkadziesiąt pierwszych osób otrzyma produkt-niespodziankę za symboliczną złotówkę.

Uroczyste otwarcie w sobotę to także dzień dla całej rodziny. W planie wydarzenia KOMFORT organizuje wydzieloną strefę, a w niej atrakcje dla małych i dużych. Dzieci będą mogły wziąć udział w zabawach i konkursach z animatorami, a także pomalować sobie buzie.

Uwieńczeniem przygotowanych atrakcji będzie sobotnie losowanie – od godziny 11:00 odbędzie się 8 losowań nagród w postaci voucherów w wysokości 1 000 zł do przeznaczenia na kolejne zakupy.

Serdecznie zapraszamy!

Komfort Home w Rumi – adres i godziny otwarcia:

  • Otwarcie: 23 listopada 2023 r.
  • Adres: Rumia, ul. Grunwaldzka 110a (pomiędzy sklepami Agata Meble i Decathlon, niedaleko Portu Rumia)
  • Planowane godziny otwarcia: poniedziałek – sobota: 9:00-21:00

O KOMFORT

Sklepy Komfort S.A. to firma obecna już od ponad 30 lat w Polsce, a od 2014 jest częścią Grupy Michał Sołowow. W swoim portfolio ma ofertę kompleksowego urządzania łazienek, kuchni, salonów czy tarasów, a na stronie www.komfort.pl można kupić również krzesła, stoły, kanapy, meble salonowe, oświetlenie jak również drzwi oraz akcesoria do montażu i pielęgnacji podłóg – to ponad 50 000 produktów dostępnych w ofercie. Firma słynie z najlepszej na rynku oferty dywanów, paneli i wykładzin połogowych.

Sklepy Komfort S.A. to sieć ponad 160 lokalizacji w całej Polsce, wśród których znajdują się salony własne oraz prowadzone w systemie franczyzowym. Od kilku lat firma wprowadza nowy koncept sklepów wielkopowierzchniowych oferujących pełną ofertę produktową KOMFORT HOME. Firma nie ogranicza się jedynie do obsługi zakupów Klienta, ale także wspomaga go w procesie projektowania i montażu.

Komfort. Najlepsze Łazienki, Podłogi, Drzwi i Kuchnie.
Dostawa Gratis do 160 sklepów w całej Polsce.