Transformacja łazienki – jak w prosty sposób nadać jej nowy wygląd?

Remont w domu to emocjonujące, ekscytujące, ale także stresujące przedsięwzięcie. Mimo wszystko to szansa na całkowitą zmianę wyglądu pomieszczeń, dostosowanie ich do panujących trendów i pozbycie się niepasujących elementów. Dlatego modernizacji nie należy się bać, a zastosowanie praktycznych rozwiązań szybko i przyjemnie odmieni wnętrze.

Co z tą łazienką?

Pomieszczeniem, najrzadziej poddawanym modyfikacjom, jest łazienka. Myśląc o remoncie, do głowy najczęściej przychodzi salon lub kuchnia, czyli pomieszczenia przeważnie otwarte, w których spędza się najwięcej czasu – swoiste wizytówki domu. Łazienka postrzegana jest przez pryzmat funkcjonalności, niekoniecznie ma więc za zadanie spełniać funkcje estetyczne. Przez to, że jest to pomieszczenie zamknięte, uważa się, że nie musi dopasować się do pozostałych pomieszczeń. Warto jednak o niej pamiętać, a już dzięki kosmetycznym zmianom można tchnąć w nią nowe życie i stworzyć nowe wnętrze.

Małe zmiany, wielki efekt z CORAM

Podczas transformacji łazienki warto skupić się wprowadzeniu praktycznych rozwiązań nie zapominając o aspektach wizualnych. Wybór odpowiedniej armatury czy inteligentnych systemów może znacząco poprawić funkcjonalność i komfort korzystania z tego miejsca. Podążanie za trendami połączenie z uniwersalnymi rozwiązaniami, które za kilka lat wciąż będą spełniać swoją rolę, to najlepszy wybór.

Lekkie odświeżenie łazienki czy jej kompleksowa odnowa nie odbędzie się bez sprawdzonych dodatków. Z pomocą przychodzi CORAM oferując szeroki wybór akcesoriów marek Sealskin i Tiger.  Akcesoria inspirowane holenderskim stylem minimalistycznym, to doskonały wybór dla tych, którzy cenią sprawdzoną jakość, trwałość i estetykę. Nowoczesność i ponadczasowość elementów tworzą zachwycające połączenia, podnoszące styl łazienki na wyższy poziom.

O jakich elementach warto pamiętać podczas remontu łazienki?

Kabina prysznicowa to rozwiązanie, które skradnie serca wszystkich tych, którzy cenią sobie komfort, a także zwracają uwagę na oszczędność wody. Zabiera o wiele mniej miejsca, a jej lustrzane odbicie optycznie powiększy pomieszczenie i nada mu nowoczesny charakter. Warto postawić na modne i sprawdzone rozwiązanie, takie jak np. kabiny walk-in Contour marki Sealskin.

A jeśli chcesz wprowadzić funkcjonalność, ale też zapanować nad łazienkowym chaosem, z pewnością prawdziwy hit w wystroju wnętrz – czyli stojaki łączące kilka funkcji takie jak: uchwyt na papier toaletowy wraz ze szczotką do WC z serii Brix czy trójramienny wieszak na ręczniki serii Tube marki Sealskin, na którym odwiesisz także elementy garderoby.

System montażu bez wiercenia TigerFix – dedykowany akcesoriom marki Tiger – pozwala w łatwy, mocny, ale jednocześnie w prosty do usunięcia sposób zamontować wiszące akcesoria łazienkowe. System montażu bez wiercenia TigerFix to sprytna propozycja, która pozwoli na umieszczenie w łazience niezwykle popularnych podwieszanych dodatków.