Urządź się w dobrej cenie z Casto Weeks

Czy można wyremontować lub urządzić mieszkanie szybko i za rozsądne pieniądze? To możliwe – wystarczą wyobraźnia i sprawdzone produkty. Na szczęście nie trzeba było na nie „polować” w Black Friday, ponieważ w Castoramie specjalna oferta dostępna jest aż do 4 grudnia.

W trakcie Casto Weeks każdy znajdzie coś dla siebie. Jeśli zależy nam na spektakularnej metamorfozie, dobrze jest zaplanować poszczególne etapy remontu i zainwestować w dobre, sprawdzone rozwiązania. Sercem domu jest kuchnia, dlatego warto rozpocząć od tego pomieszczenia. Aby urządzić kuchnię prosto, wygodnie i ze smakiem, wskazane jest, aby skonsultować swoje pomysły i oczekiwania z ekspertem, który profesjonalnie dobierze, np. meble. Na takie wsparcie mogą liczyć klienci Castorama, którym specjaliści codziennie doradzają, jak zagospodarować przestrzeń. Meble dostępne w Castorama są najwyższej jakości, a ich solidność potwierdza 25-letnia gwarancja. Wybierając te niezawodne rozwiązania, możesz liczyć także na szybką realizację zamówienia i prosty montaż. Co więcej, podczas Casto Weeks za zakupioną w sklepach stacjonarnych kuchnię z wyposażeniem, uzyskasz 15% zwrotu na kartę podarunkową.

Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się na całkowitą metamorfozę czy jedynie odświeżenie wnętrza, malowanie to podstawowy punkt każdego remontu. Kolor ścian może odmienić charakter pomieszczenia, a sezon przedświąteczny jest dobrym powodem, aby nie odkładać tego na później. Jaką farbę wybrać? Najlepiej dobrej marki, która łatwo i skutecznie pokryje ściany i sufity. Z pomocą przychodzą znane i chętnie wybierane farby Dulux! W Castoramie do 4 grudnia drugie opakowanie wybranej farby Dulux Ściany i Sufity kupisz 40% taniej.

Nie masz czasu na malowanie ścian, a mimo to, chcesz nadać wnętrzom ciepłego charakteru? Postaw na dodatki. Wystarczy zmiana zasłon lub dodanie kilku poduszek, aby ocieplić wnętrze lub po prostu zmienić jego styl. Baw się kolorami i strukturami tkanin dowolnie lub wybierz dopasowane do siebie zestawy. Dodaj do tego stylową lampę, która zapewni dobre oświetlenie, a także niepowtarzalny klimat. To wszystko znajdziesz w sklepach stacjonarnych Castorama oraz online na www.castorama.pl – wszystkie tekstylia w promocji aż 20% taniej oraz lampy wewnętrzne – druga sztuka 30% taniej. Oświetlenie to także wydajne i energooszczędne żarówki. Podczas Casto Weeks drugi wielopak żarówek Philips dostępny jest 50% taniej.

Ciepło w domu zapewniają przyjemne dodatki, ale jego podstawą jest ogrzewanie, które będzie wydajne i bezawaryjne. Popularne obecnie elektryczne grzejniki ścienne to nowoczesny wybór, po który Polacy sięgają coraz chętniej. Sprawdzą się zarówno w domach jednorodzinnych, jak i mieszkaniach. Tylko do 4 grudnia kupisz je z rabatem 10%. Zniżka obowiązuje także w tym czasie na grzejniki wodne.

Po więcej praktycznych rozwiązań i inspiracji, a także do zapoznania się z regulaminami promocji Casto Weeks, zapraszamy na stronę: https://www.castorama.pl/.

***

Castorama Polska Sp. z o.o. jest liderem w kategorii polepszania warunków mieszkaniowych w naszym kraju. Firma uruchomiła swój pierwszy sklep w 1997 roku. Obecnie prowadzi sprzedaż w 96 sklepach w różnych częściach Polski. Zapewnia również klientom w całym kraju dostęp do oferty on-line. Spółka zatrudnia prawie 13 tys. pracowników. Castorama Polska Sp. z o.o. jest częścią Kingfisher plc, międzynarodowej spółki posiadającej 1470 sklepów w 8 krajach Europy – szczegóły na stronach castorama.pl oraz kingfisher.com. Więcej o działaniach firmy w zakresie zrównoważonego rozwoju można przeczytać na stronie Zrównoważony rozwój (castorama.pl).