Wanna w gotowym zestawie do montażu od Schedpol

Szybki montaż wanny? Teraz to możliwe. Marka Schedpol – wiodący polski producent rozwiązań do łazienek – oferuje wanny w gotowych zestawach przeznaczonych do bezpośredniego oklejenia płytkami. Szybko, czysto, bezproblemowo – tak przebiega instalacja wanny z nośnikiem EPS.

Szybki remont

Wanna na nośniku to kolejne już rozwiązanie z oferty marki Schedpol, które ułatwia i przede wszystkim przyspiesza remont łazienki. Producent wyspecjalizował się już w tego typu patentach do strefy prysznicowej, dostarczając brodziki do łatwego montażu czy sprytny system do aranżacji prysznica w jeden dzień. Teraz przyszła kolej na wanny. System nośny EPS z linii Schedline, z dowolną wanną w zestawie, nie wymaga użycia siły ani specjalistycznych narzędzi, a do jego montażu wystarczy jedna osoba. Pracę zaczynamy od złożenia nośnika z gotowych paneli – ich ilość dobieramy według długości wanny. Następnie, przy pomocy noża, wycinamy w ścianie nośnika otwór rewizyjny i kolejny otwór na rurę odpływową. Tak przygotowany nośnik przyklejamy do posadzki dobrej jakości klejem do płytek lub klejem poliuretanowym. Ostatni etap montażu to osadzenie wanny i oklejenie jej dowolnymi płytkami. Całość prac nie powinna zająć dłużej niż trzydzieści minut. Raz-dwa i wanna gotowa!

Bathtub and shower in spacious luxury bathroom

Niezawodna jakość i stabilność 

Wszystkie oferowane wanny z systemem zabudowy od Schedpol wykonane są z najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu są trwałe i niezawodne nawet w tak ekstremalnie wilgotnym środowisku, jakim jest łazienka. Dzięki nowatorskiej technologii Stabilsound Plus®, wanny z obudową Schedline oferują skuteczne wygłuszenie, wysoką odporność na nacisk oraz stuprocentową stabilność zarówno na brzegach wanny, jak i na jej dnie. Dla jeszcze lepszego komfortu w gorącej kąpieli, zadbano o jak najlepszą termoizolację nośnika, która znacznie ogranicza oddawanie ciepła z wody. Właściwości higieniczne wanny podnoszą dwie innowacyjne powłoki – ułatwiająca czyszczenie powłoka Easy to Clean® oraz antybakteryjna Antibac®. Gotowy system zabudowy wanny od Schedpol to gwarancja łatwego montażu, niezawodnej stabilności i wysokich walorów użytkowych przez długie lata.

Więcej inspiracji znajdziesz na stronie: www.schedpol.pl