Weź udział w MONTERIADZIE – już w styczniu 2024 na targach BUDMA!

Budujesz lub remontujesz swój dom? Jesteś fachowcem pracującym w budownictwie? Odwiedź MONTERIADĘ na targach BUDMA i poznaj najnowsze produkty budowlane oraz zobacz, jak wygląda ich dobry montaż. Już teraz zarezerwuj swój czas, żeby wziąć udział w MONTERIADZIE w dniach 30.01-02.02 2024 roku.

MONTERIADA organizowana przez Związek POiD na targach BUDMA to wyjątkowe wydarzenie promujące dobry montaż wyrobów stolarki budowlanej, termomodernizację i nowoczesne, energooszczędne rozwiązania w budownictwie.

MONTERIADA dostarcza uczestnikom praktycznej wiedzy na temat najnowszych produktów. Biorą w niej udział zarówno fachowcy, jak i inwestorzy indywidualni, którzy budują i remontują swoje domy. Wydarzenie przyciąga również liczne grono dziennikarzy oraz uczniów i nauczycieli ze szkół branżowych.

MONTERIADA 2024 – co przygotowano dla uczestników?

Głównym punktem MONTERIADY 2024 będą interaktywne, cykliczne pokazy montażu wyrobów budowlanych, m.in. okien, drzwi zewnętrznych i bramy garażowej. Na stoisku wydarzenia zaplanowano również punkty doradcze, w tym stanowisko programu „Czyste Powietrze”, gdzie będzie można dowiedzieć się jak zdobyć dofinansowanie do termomodernizacji domu.

MONTERIADZIE towarzyszyć będzie również charyzmatyczny komentarz prowadzącego, a realizowane na żywo pokazy montażowe dostarczą uczestnikom wielu pozytywnych emocji. Eksperci firm i profesjonalni monterzy w przystępny sposób przekażą natomiast wiedzę na temat najnowszych wyrobów, prezentując każdy ich detal. Stoisko MONTERIADY jest również miejscem spotkań przedstawicieli branży budowlanej.

MONTERIADA na targach BUDMA jest realizowana od 2016 roku przez Związek POiD przy wsparciu partnerów – firm, instytucji i mediów z branży budowlanej. Każda z edycji spotkania jest wyjątkowa i świetnie wpisuje się w organizowane przez Związek POiD kolejne odsłony kampanii „DOBRY MONTAŻ”. W ramach poprzednich odsłon MONTERIADY jej stoisko odwiedziły m.in. grupy szkolne z klas patronackich „DOBRY MONTAŻ”, uczestnicy mogli też oglądać budowę domu pasywnego z przekrojami warstw. Ostatnio wydarzenie zyskało nowe zielone barwy, nawiązujące do ekologii i energooszczędności.

***

Partnerami MONTERIADY 2024 są firmy: ALUPLAST, FAKRO, GLASSLIFT, HÖRMANN, KLIMAS WKRĘT-MET, LAHTI PRO, SOUDAL, STALPRODUKT-ZAMOŚĆ, TYTAN PROFESSIONAL.

Bieżące informacje na temat wydarzenia można śledzić na:

Facebooku POiD: facebook.com/POiDstolarkabudowlana

Stronie internetowej POiD: poid.eu

Facebooku kampanii „DOBRY MONTAŻ”: facebook.com/dobrymontaz

Zapraszamy do udziału w MONTERIADZIE 2024, która odbędzie się w dniach 30.01-02.02 2024 roku, podczas Międzynarodowych Targów Budownictwa i Architektury BUDMA w Poznaniu – stoisko nr 1 w pawilonie 5.