Wiedza, praktyka i branżowe trendy. Poznaj Best-seller Program™ marki WIŚNIOWSKI  

Firma WIŚNIOWSKI stworzyła autorski program rozwoju dla partnerów handlowych. Branżowi eksperci, dziesiątki spotkań, setki uczestników – z każdym kolejnym spotkaniem społeczność skupiona wokół marki zasługuje na tytuł „Best-seller”.     

W myśl słów Benjamina Franklina – „Inwestowanie w wiedzę zawsze przynosi największe zyski” – WIŚNIOWSKI już ponad 10 lat prowadzi własne centrum szkoleniowo-montażowe. W siedzibie firmy znajduje się ekspozycja o powierzchni ponad 2000 m², gdzie uczestnicy szkoleń mają okazję zobaczyć i przetestować wszystkie produkty marki. Lider polskiego rynku bram, okien, drzwi i ogrodzeń powołał do współpracy ekspercki team, który w ramach Best-seller Program™ każdego dnia prowadzi wydarzenia stacjonarne i online oraz dba o rozwój swoich pracowników i partnerów.

– W ciągu roku szkolimy ponad 700 partnerów biznesowych z wiedzy produktowej, w zakresie montażu i serwisu oraz kompetencji miękkich, tym samym podnosząc standardy jakości obsługi klienta – mówi Paulina Baran, Kierownik Działu Szkoleń Produktowych w firmie WIŚNIOWSKI. – Best-seller Program™ jest cyklem wydarzeń pełnym inspiracji, gdzie łączymy to, co najlepsze: wiedzę, praktykę i najnowsze branżowe trendy. Produkt, technologia, klient i design to nasza codzienność, ale też pasja, którą chętnie dzielimy się z innymi.