WIŚNIOWSKI z jesienną ofertą specjalną 

Jesienią w firmie WIŚNIOWSKI zaczyna się TO, CO NAJLEPSZE W PROMOCJACH, czyli specjalna oferta sezonowa. W ramach jesiennej promocji klienci zyskują do 13 000 oszczędności na zakup bram, okien, drzwi i ogrodzeń oraz mogą skorzystać z rat 0%*.

Zamknij inwestycję przed zimą

Jesień to najlepszy moment by podjąć decyzję, czy zamknąć budowę przed zimą, czy pozostawić inwestycję w stanie surowym otwartym. O zmianie stanu surowego z otwartego na zamknięty decyduje montaż okien, drzwi i bramy garażowej. Zamknięcie inwestycji przed zimą pozwala na kontynuowanie niektórych prac wykończeniowych bez względu na zewnętrzne warunki atmosferyczne, co znacznie przyspiesza realizację całej inwestycji. To również zabezpieczenie całej konstrukcji przed mrozem, śniegiem czy deszczem oraz bariera dla nieproszonych gości.

Postaw na komplementarność

Komplementarna oferta marki WIŚNIOWSKI pozwala na stworzenie spójnego wzorniczo zestawu stolarki: bram, okien, drzwi i ogrodzeń we współpracy z jednym producentem, co przekłada się na pewniejszą obsługę montażowo-serwisową, a także na satysfakcjonujący design idealnie dopasowanych do siebie produktów z różnorodnych materiałów. Wszystkie produkty w systemie Home Inclusive współgrają ze sobą, zachwycając oryginalnymi aplikacjami i nietuzinkowymi kolorami z autorskiej palety producenta.

6 wariantów jesiennej promocji

Korzystając z jesiennej oferty specjalnej, klient zyskuje do 13 000 zł oszczędności i raty 0% w ramach 6 wariantów:

  1. Zamawiając superciepłą, automatyczną bramę segmentową UniTherm z inteligentnym    napędem Metro Smart IO, można zyskać nawet do 1 000 zł.
  1. Drugie drzwi tarasowe PRIMO HST-82 SkyMotion o 2000 zł taniej.
  1. 2000 zł rabatu na okna PVC w wybranej kolorystyce.
  1. 1500 zł rabatu na rolety PROTECTA.
  1. 1500 zł rabatu na drzwi NOVA pod specjalnymi warunkami.
  1. 10% rabatu na komplet wybranego ogrodzenia.

Promocje łączą się, bo WIŚNIOWSKI łączy to, co najlepsze.

Jesienna oferta specjalna trwa do 31 października.

Szczegóły promocji na: www.wisniowski.pl/oferta-specjalna

*Rzeczywista roczna stopa oprocentowania wynosi 0%. Oferta obowiązuje do 30 października 2022 roku. WIŚNIOWSKI Sp. z o.o. S.K.A. oświadcza, iż na podstawie zawartych umów z Credit Agricole Bank Polska S.A. jest upoważniony do wykonywania czynności faktycznych związanych z zawarciem umowy kredytu na zakup towarów/usług. Udzielenie kredytu zależy od oceny zdolności kredytowej klienta.