16 LISTOPADA W OPOLSKIM OZIMSKA PARK OTWIERA SIĘ 
20. MULTIMARKET JULA

Szwedzka sieć multimarketów Jula otworzy 16.11.2023 roku o godz. 10.00 swój dwudziesty sklep w Polsce, w Ozimska Park w Opolu. Raj dla majsterkowiczów, profesjonalistów i wszystkich osób aktywnych uzupełni ofertę tego nowo powstałego parku handlowego. W dniu otwarcia na odwiedzających czekają niezwykle atrakcyjne oferty i niespodzianki.

Otwarciem w Opolu Jula zyskuje nie tylko nowy sklep, ale również obejmuje swoim zasięgiem ważną dla marki część południowo-zachodnich regionów kraju. Dzięki położeniu miasta, jego wielkości i liczbie mieszkańców dostęp do produktów Jula, w tym marek własnych, zyskają kolejni wielbiciele Jula a inni będą mieć możliwość poznania multimarketu.

Ekspansja jest w naszym DNA. Chcemy ispirować ludzi do upraszczania ich codzienności i tworzenia aktywnego i przyjemnego życia. Zawsze mierzymy wyżej! Dzięki nowemu sklepowi Jula w Ozimska Park znaleźliśmy świetną lokalizację, gdzie możemy zaoferować naszym klientom w regionie najlepszą możliwą dostępność. Mocno wierzymy w to miejsce. – mówi Johan Sjöhagra, CEO Jula.Johan Sjöhagra, CEO Jula AB.

Województwo opolskie stanowi bardzo ważny obszar w naszej ekspansji, zatem cieszę się niezmiernie, że nasz kolejny sklep otwieramy właśnie w Opolu. Od kiedy ogłosiliśmy podpisanie porozumienia i naszą obecność w Ozimska Park wiele osób z niecierpliwością czeka na Jula. Nareszcie jesteśmy gotowi i 16 listopada ruszamy. Jestem przekonany, że mieszkańcy Opola docenią nie tylko nasz asortyment, ale także niespotykaną na te czasy ofertę – w Jula pomimo inflacji zdecydowaliśmy się na obniżenie cen ponad czterem tysiącom produktów. Do tego opolanie będą mieli dostęp do naszej oferty marek własnych, tak popularnej już w pozostałych częściach Polski. – podsumowuje Arnold Brzeziński, Country Operations Manager, Jula Poland.

Jula to multimarket ponieważ to sklep inny niż wszystkie, które znają Polacy. Na zakupy w nim przychodzą wszyscy: starsi i młodsi, mężczyźni i kobiety; ci, którzy chcą być samowystarczalni i szukają inspiracji. Od sprzętu fitness do kominków dekoracyjnych. Od dmuchawy do liści po wędkę. Wszyscy kreatywni i aktywni znajdą w Jula 8 odrębnych działów: narzędzia i maszyny, artykuły budowlane i farby, elektryka i oświetlenie, odzież i artykuły BHP, ogród, wypoczynek, motoryzacja oraz gospodarstwo domowe. Jula szczyci się również starannie dobranymi produktami w ramach marek własnych, niedostępnych w innych sklepach, które zdążyły wyrobić sobie renomę na wymagającym rynku skandynawskim. Co warte podkreślenia, produkty dostępne w JULA, są kupowane przez sieć od producentów bez pośredników, co przekłada się na ich atrakcyjne ceny. Już dziś można lepiej poznać ofertę Jula na stronie internetowej www.jula.pl oraz dokonać zakupów w sklepie internetowym.

JULA w Ozimska Park w Opolu

  • powierzchnia – 1800m2
  • asortyment – około 15.000 produktów, w tym marki własne niedostępne w innych sklepach
  • zatrudnienie w sklepie – 15 pracowników (dodatkowo firmy zewnętrzne)
  • adres: Jula, Opole Ozimska 72, 45-204 Opole

***

Firma Jula powstała w 1979 roku jako firma rodzinna. Karl-Johan Blank, właściciel Jula, czynnie angażował się w budowanie firmy od samego początku. Przez kolejne kilka lat Jula rozwinęła się w grupę, Jula Holding Group, działającą w obszarach handlu detalicznego, nieruchomości, środowiska, energii, finansów, logistyki i hoteli. Więcej o historii firmy Jula można znaleźć pod adresem: https://historia.jula.se/

Siedziba grupy Jula Holding znajduje się w Skara w Szwecji. Grupa zatrudnia około 3500 pracowników.

Firma handlowa Jula zapoczątkowała rozwój całej grupy. Jula oferuje klientom szeroką i starannie dobraną gamę produktów do domu, ogrodu czy garażu. Ponadto w asortymencie JULA znajdą się produkty RTV i AGD, odzież robocza oraz wiele akcesoriów dla osób, aktywnie spędzających czas m.in. wędkując, wędrując czy jeżdżąc na rowerze. Jula to sklepy dla praktycznie myślących klientów. Produkty Jula cechuje wysoka jakośc i dostępne ceny. Zakupów mozna dokonac za pośrednictwem sklepu internetowego oraz łącznie 130 multimarketów, 66 w Szwecji, 41 w Norwegii, 20 w Polsce i 4 w Finlandii