Biel zatrzyma światło we wnętrzach

W krótkie i szare dni szczególnie doceniamy blask, który wnosi do wnętrza nieskazitelna biel ścian. Potrafi wzmocnić nawet niewielki promień słońca, rozświetlić resztki naturalnego, przygaszonego światła i dodać ożywczy wymiar wnętrzu, które wymaga sztucznego doświetlenia. Świetlistość bieli to jednocześnie niewychodzące z mody rozwiązanie, wobec którego nawet niewielkie czy mało wyróżniające się dekoracje nabierają wyrazistego blasku.

W oszczędnie udekorowanym salonie, gdzie prym wiedzie nie ilość i wielkość mebli, lecz ich finezyjny dobór oraz kształt, to właśnie biel będzie tłem, które jak żadne inne wydobędzie walory aranżacji. Pozwoli w pełni wyeksponować nowoczesny kształt sofy w jasnym odcieniu szarości, zaś oryginalne meble z naturalnego drewna będą wybijać się, wnosząc ciepło i przytulność. W takim zestawieniu kolorystycznym nawet w pochmurne dni będzie można cieszyć się rozświetlająca mocą aranżacji, która wnosi optymizm i zachwyca swą estetyką.

Klasyczna biel będzie także będzie świetnym rozwiązaniem do salonu o bardziej tradycyjnym charakterze. Z pozoru niewyróżniająca się sofa czy beżowy dywan zyskają na jej tle koloryt, a w połączeniu z oryginalną lampą i dekoracyjnymi grafikami w podobnych tonacjach, stworzą spójny, przemyślany koncept dekoracyjny. Przygotowując ściany warto postawić na nieżółknącą biel farby Jedynka Perfekcyjna Plus, która pozwoli utrzymać oryginalną świetlistość na wiele lat.

Biel Jedynki to zawsze doskonały pomysł do zaaranżowania pomieszczeń o niewielkiej powierzchni.  Jej rozświetlający efekt optycznie powiększy przestrzeń i doda wnętrzu subtelności. Będzie inspirującym pomysłem na stworzenie lekkiego w charakterze kącika do pracy, w którym industrialny minimalizm przeplata się z bliskimi natury elementami. Jasny rattanowy fotel w połączeniu z kwiatami doniczkowymi i dekoracyjnymi motywami roślinnymi będą wprowadzać radosną kolorystykę i stanowić wdzięczne przełamanie dla metalowego biurka i dekoracji. Wspólnie stworzą pozytywną aurę, motywującą do wykonywania codziennych obowiązków.

Więcej inspiracyjnych pomysłów na rożwietlające białe wnętrza można znaleźć na stronie www.farbyjedynka.pl/pl/inspiracje.

***

Jedynka to rodzina produktów do dekoracji i ochrony różnego rodzaju powierzchni: ścian, drewna, metalu i elewacji. Są one stworzone dla osób poszukujących prostych rozwiązań, by móc samodzielnie wykończyć mieszkanie, zrobić remont czy też wykonać prace związane z dekoracją i ochroną różnych powierzchni zewnętrznych. Wszystkie farby, emalie i impregnaty sygnowane marką Jedynka są produktami o potwierdzonej jakości, którymi maluje się sprawnie i bez niespodzianek.

Jedynka to polska marka, obecna na rynku od 1999 roku, która szybko zyskała uznanie konsumentów. Obecnie należy do koncernu PPG. Więcej informacji na temat produktów marki Jedynka znaleźć można pod adresem www.farbyjedynka.pl.