Blask elegancji

Transparentne i wielowymiarowe – płyty wielkoformatowe od Grupy Tubądzin zachwycają perfekcją wzorów. Idealnie oddają urok naturalnego onyksu. Wprowadzają do wnętrz świetlistość i subtelną elegancję.

Onyks jest alternatywą dla wszechobecnego marmuru. Jego wzór jest delikatniejszy i doskonale sprawdza się w wielu stylach aranżacyjnych. Kolekcja Onice od Grupy Tubądzin zachwyca wielowymiarowością.

Onice – kamień, który kocha światło

Delikatna biel i świetliste odcienie różu przypominają budzące się o świcie niebo. Spokój stonowanych barw dopełnia energetyczna feeria odcieni brązu. Ta synergia kolorów tworzy idealną równowagę. W kontakcie ze światłem ukazuje bogatą i przede wszystkim wielowarstwową strukturę, która roztacza przed nami wspaniałą symfonię barw. Lśniące refleksy, odcienie różu kojarzące się z energią i tlącym się żarem, przywodzą na myśl energię poranka. Różowy onyks, który spektakularnie skrzy się w promieniach porannego słońca, intryguje swoją niejednoznacznością i tajemniczością.

Biżuteryjna elegancja

Onyks nie wymaga dodatkowych dekoracji. Jego wzór jest wystarczająco ornamentacyjny. Kolekcja Onice umożliwia tworzenie efektownych i przytulnych wnętrz. Wysoki połysk nadaje płytkom świetlistość charakterystyczną dla naturalnego kamienia. Wielowarstwowy wzór stwarza wrażenie naturalnej przezierności i przestrzenności. W kontakcie ze światłem ukazuje bogatą i przede wszystkim wielowarstwową strukturę, która roztacza przed nami wspaniałą symfonię barw.

Subtelny urok

Miłośnicy naturalnych wzorów i minimalistycznych wnętrz wybierają Onice Bianco Mat. Przeskalowany wzór onyksu w matowej wersji został zestawiony z drewnianymi dekoracjami. To idealna baza dla aranżacji w stylu natural luxury, japandi, minimalistycznym, ale również klasycznym.

Doskonałym uzupełnieniem aranżacji będą miękkie tkaniny o grubym splocie, złote akcenty harmonijnie nawiązujące do brązowych wybarwień oraz dodatki w pastelowych odcieniach różu lub z naturalnego drewna. Rozproszone źródła światła pozwolą w pełni wyeksponować piękno minerału.

Wzór zaczerpnięty z naturalnego onyksu został przeniesiony na wielkoformatowe gresy w rozmiarze 120 x 275, 120 x 120 oraz 60 x 120 cm. Ich wielkość podkreśla głęboko osadzoną grafikę mieniącą się odcieniami i efektami nierównomiernego rozwarstwienia. Sprawia to, że Onice zachwyca niesamowitą dekoracyjnością właściwą naturalnemu onyksowi, tworząc kunsztowną całość.

Grupa Tubądzin należy do najlepiej rozpoznawalnych producentów płytek ceramicznych w Polsce. Od 40 lat wyznacza trendy wzornicze, wprowadza nowatorskie produkty i rozwiązania. W Polsce jest pionierem w produkcji płyt wielkoformatowych, sięgających rozmiarem aż 120 x 275 cm. Jej produkty, wytwarzane z najwyższej jakości surowców, znajdują zastosowanie w każdej przestrzeni, nie tylko łazienkowej. Najwyższej jakości płytki, do złudzenia przypominające drewno, marmur czy beton, produkowane w oparciu o najnowocześniejsze światowe technologie są znakiem rozpoznawczym Grupy Tubądzin.

Tubądzin zaprasza do współpracy wybitnych twórców designu i kultury (wśród nich m.in. Maciej Zień, Dorota Koziara, Wojciech Siudmak), organizuje prestiżowy konkurs dla młodych projektantów i architektów – Tubądzin Design Awards oraz angażuje się w działania edukacyjne, społeczne i ekologiczne.

Płytki marki Tubądzin powstają z naturalnych i szlachetnych surowców, a do ich zdobienia stosowane są bezpieczne dla zdrowia i przyrody barwniki. Mając na uwadze dbałość o środowisko, firma Tubądzin promuje zasady zrównoważonego rozwoju i inwestuje w innowacyjne rozwiązania – m.in. technologię Continua+ czy nowoczesną suszarnię rozpyłową ATM 36, przyczyniając się tym samym do redukcji zużycia energii i emisji dwutlenku węgla do atmosfery. Firma angażuje się również w projekty proekologiczne i podejmuje działania zmierzające do wzrostu świadomości społeczności lokalnej w tym zakresie.