EZVIZ przedstawia nowy wideodomofon HP4

EZVIZ zaprezentował na polskim rynku HP4 – nowy model inteligentnego wideodomofonu. Kamera urządzenia jest wyposażona w obiektyw o kącie widzenia 155 stopni, dzięki czemu można zobaczyć niemal wszystko, co dzieje się przed wejściem do budynku. Kolorowy ekran o przekątnej 4,3 cala wyświetla wyrazisty i żywy obraz w rozdzielczości 1080p. Ponadto urządzenie również potrafi automatycznie przełączać się między trybem dziennym a nocnym oraz informuje domowników o przychodzącym gościu. 

Dzięki EZVIZ HP4 łatwo zabezpieczysz drzwi wejściowe do swojej posiadłości. Urządzeniem można sterować zdalnie za pomocą aplikacji EZVIZ, na przykład szybko sprawdzić, kto stoi przed drzwiami, zanim podejmiesz decyzję o otwieraniu drzwi. Wideodomofon pozwala na ciągłą obserwację przestrzeni przed wejściem. Gdy ktoś wciśnie przycisk, wbudowany dzwonek zadzwoni, aby poinformować osoby znajdujące się w środku. W tej samej chwili otrzymasz powiadomienie na telefonie i zobaczysz nagranie z wideodomofonu w aplikacji EZVIZ.

Podgląd drzwi wejściowych w dowolnym miejscu i czasie

Funkcja płynnego podglądu wideo na żywo jest dostępna zarówno w aplikacji EZVIZ, jak i na wygodnym kolorowym ekranie o przekątnej 4,3 cala. Ekran wyświetla wyrazisty i żywy obraz w rozdzielczości 1080p, dzięki czemu można bez trudu się dowiedzieć, co dzieje się na zewnątrz.

Kamera HP4 jest wyposażona w obiektyw o kącie 155 stopni, który zapewnia szerokie pole widzenia. Kamera jest także wyposażona w akumulator litowy o pojemności 4600 mAh. Czas czuwania może sięgać nawet 150 dni dzięki inteligentnej funkcji oszczędzania energii. Ponadto urządzenie automatycznie przełącza się między trybem dziennym a nocnym.

Pojemna pamięć oraz większa kompresja video

Nagrania wideo można zapisywać lokalnie na karcie pamięci o pojemności 512 GB, która znajduje się w monitorze wewnętrznym. Takie rozwiązanie zapewnia bezpieczeństwo danych na wypadek uszkodzenia kamery zewnętrznej. Co więcej, można podłączyć EZVIZ CloudPlay, aby korzystać z rzetelnie zaszyfrowanej pamięci masowej w chmurze.

Wideodomofon HP4 używa najnowszej technologii kompresji wideo H.265, inaczej kodek HEVC. W porównaniu do dominującej na rynku H.264 standard H.265 pozwala na płynniejsze oglądanie nagrań. Jednak nie trzeba się martwić, że duże pliki zajmą zbyt dużo miejsca na dysku –  kodek HEVC zmniejsza rozmiar wideo nawet o połowę.

Nadal uważasz, że instalacja wideodomofonu to skomplikowany proces, a na samo urządzenie Cię nie stać? Nic bardziej mylnego i EZVIZ udowodni Ci to! Zadbaj o bezpieczeństwo i komfort swoich bliskich wraz z inteligentnym wideodomofonem HP4. Urządzenie jest dostępne na oficjalnej stronie EZVIZ.

O firmie EZVIZ

Od 2013 roku EZVIZ zajmuje się wprowadzaniem „wygodnego życia” do każdego domu – oznacza to, że tworzymy proste, ale funkcjonalne urządzenia i sprzęt smart home, aby zapewnić poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Jako światowy lider w dziedzinie inteligentnych zabezpieczeń domowych, EZVIZ kreuje przyszłość inteligentnego domu i życia poprzez nieustanne wprowadzanie innowacji technologicznych, wytwarzanie niezawodnych produktów wysokiej jakości i godne zaufania usługi w chmurze. Jesteśmy obecni w ponad 130 krajach, zaufały nam miliony użytkowników i rodzin.