Bohaterki wśród kompaktowych wkrętarek

Nowe akumulatorowe wiertarko-wkrętarki 18 V CXS 18 i TXS 18 Festool

Lekkie, kompaktowe, wszechstronne i zaskakująco mocne. Dwie wiertarko-wkrętarki kompaktowe 18V: CXS 18 i TXS 18 to uniwersalne wsparcie w wielu codziennych zadaniach. Poradzą sobie radę nawet w trudno dostępnych przestrzeniach i narożnikach.

Kompaktowa konstrukcja i imponująca wydajność w klasie kompaktowej: to cechy obu akumulatorowych wiertarko-wkrętarek CXS 18 i TXS 18. Dzięki mocnemu, bezszczotkowemu silnikowi EC-TEC nowe mocne wiertarko-wkrętarki w klasie kompaktowej doskonale radzą sobie z każdym zadaniem montażowym. Jak sama nazwa wskazuje, dwie kompaktowe wiertarko- wkrętarki dostępne są w wersjach o kształcie C i T. Typowy dla Festool, unikalny kształt litery C umożliwia precyzyjną pracę w osi wiercenia i wkręcania. Klasyczny kształt litery T zapewnia łatwą obsługę i niewielką odległość od obrabianego przedmiotu. Oba kształty: C i T są identyczne pod względem technicznym: pod względem ergonomiczności oba te narzędzia sprawdzą się w każdym zadaniu. Złącze FastFix oraz system CENTROTEC pozwalają na szybką wymianę narzędzi. Do CXS/TXS 18 można też zastosować liczne nasadki, które znacznie zwiększają zakres ich działania.

 Pełna moc akumulatora – pełne wyposażenie

Festool FinansowaniePLUS – przy niskich miesięcznych ratach

 

Program Festool FinansowaniePLUS, realizowany we współpracy z partnerem finansowym Siemens Financial Services jest skierowany do wszystkich klientów prowadzących działalność gospodarczą w Polsce. Program ten, to przede wszystkim  inwestycja  dla klientów, którzy chcą zakupić narzędzia Festool na raty. Co istotne przedsiębiorca, który skorzysta z programu od początku jest właścicielem finansowanych narzędzi. Dodatkowym zabezpieczeniem usługi jest bezpłatna Gwarancja all-inclusive*. Dzięki niej w okresie kredytowania nie powstaną żadne nieprzewidziane koszty dodatkowe, a finansowane produkty są w pełni zabezpieczone przed kradzieżą i kosztami napraw przez 36 miesięcy. Dotyczy, to również akumulatorów i ładowarek.

Zapraszamy na stronę www.festool.pl/FinansowaniePLUS, gdzie można przeliczyć i wygenerować indywidualny przykład finansowania narzędzi Festool.

Wygraj z Festool

Nowe wiertarko-wkrętarki można zakupić u autoryzowanych dystrybutorów Festool, a następnie zarejestrować do Gwarancji all-inclusive i zgłosić je do Loterii „Wygraj z Festool”, żeby wziąć udział w losowaniu 1 z 10 comiesięcznych nagród oraz nagrody w losowaniu głównym – Mercedesa-Benz Vito wyposażonego w narzędzia 18 V i zabudowę bott lub jednej z 3 pilarek CSC SYS 50. Narzędzia 18 V zakupione na raty również biorą udział w Loterii.

___________________________________

Dane techniczne CXS 18/TXS 18

Napięcie akumulatora                                                18 V

Biegi                                                                        2

Prędkość obrotowa na biegu jałowym 1./2. biegu          0 -470/0-1600 min-¹

Średnica wiertła do drewna/stali                                  35/10 mm

Regulacja momentu obrotowego 1./2. bieg                   1,1 – 8/0,4 – 2,3 Nm

Maks. moment obrot. w drewnie/stali                          22/40 Nm

Zakres mocowania uchwytu wiertarskiego                    1 - 10 mm

Pojemność akumulatora                                             3 Ah

Waga produktu                                                          1,4 k*


*z uchwytem wiertarskim, akumulatorem 3,0 Ah i zaczepem do paska