Bostik WATERSTOP UNIVERSAL – nowa linia membran hydroizolacyjnych dla Twojego domu!

Wilgoć i woda mogą prowadzić do poważnych problemów, takich jak powstawanie szpecącej wnętrza i szkodliwej dla zdrowia pleśni, uszkodzenia strukturalne murów, fundamentów, stropów i innych elementów konstrukcyjnych budynku. Wilgotne powietrze powoduje również obniżenie komfortu cieplnego, co z kolei prowadzi do zwiększenia zużycia energii na ogrzewanie. Ochrona domu przed szkodliwym wpływem wody i wilgoci powinna być priorytetem każdego właściciela nieruchomości.

fot. Bostik

Jeżeli szukasz skutecznego i łatwego w użyciu sposobu na zabezpieczenie swojego domu przed szkodliwym działaniem wilgoci to mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie – WATERSTOP UNIVERSAL, czyli nową linię membran hydroizolacyjnych stworzoną z myślą o odbiorcach indywidualnych, majsterkowiczach i wszystkich, którzy chcą samodzielnie zadbać o ochronę swojego domostwa.

Bostik WATERSTOP UNIVERSAL to:

  • Natychmiastowa ochrona: membrany uszczelniają i izolują zaraz po aplikacji, zapewniając szybki i trwały efekt.
  • Mogą być stosowane na mokre podłoża i podczas opadów deszczu.
  • Uniwersalność: możesz je stosować do uszczelniania i naprawiania dachów, fundamentów, ścian, rynien, rur, konstrukcji, sprzętu i wielu innych elementów, niezależnie od użytego materiału (kamień, drewno, metal, glina, płytki, styropian, tworzywa sztuczne).
  • Elastyczność: membrana kompensuje ruchy podłoża, zapewniając doskonałe uszczelnienie.
  • Odporność: chroni przed wilgocią, promieniowaniem UV i wahaniami temperatury, gwarantując długotrwałą ochronę.

Z WATERSTOP UNIVERSAL każdy może samodzielnie zabezpieczyć swój dom przed szkodliwym działaniem wilgoci. Bez względu na umiejętności techniczne i doświadczenie, możesz z łatwością zastosować membrany i cieszyć się spokojem ducha i pewnością, że Twój dom jest bezpieczny.

Produkty z serii WATERSTOP będą wprowadzone do sprzedaży w drugim kwartale 2024! Szukajcie ich na półkach dobrych sklepów i marketów budowlanych.

Więcej informacji dostępnych jest na naszej stronie:

https://diy.bostik.com/pl-PL/produkty/waterstop/bostik-waterstop-universal