BRICOMARCHÉ OTWIERA SKLEP W GARWOLINIE

Bricomarché, sieć supermarketów „dom i ogród” kontynuuje ekspansję i otwiera 191 punkt w Polsce. Nowy sklep startuje 8 listopada br., mieści się w Garwolinie (woj. mazowieckie). Otwarcie to kolejny krok na dynamicznej ścieżce rozwoju szyldu, umacniający silną pozycję marki na polskim rynku DIY.

Otwarty 8 listopada br. punkt jest nie tylko pierwszą placówką Bricomarché w Garwolinie, ale także pierwszym sklepem Rafała i Małgorzaty Rutkowskich, lokalnego małżeństwa przedsiębiorców. Powierzchnia nowej placówki to ponad 1800 mkw. w części zamkniętej oraz 1000 mkw. ogrodu zewnętrznego. Dla klientów przygotowano prawie 80 przysklepowych miejsc parkingowych, a w dniu otwarcia szereg atrakcji takich jak konkursy z nagrodami czy kiermasz roślin egzotycznych.

W ofercie garwolińskiego sklepu klienci znajdą szeroki wybór produktów z wielu kategorii takich jak: ogród, dekoracje wnętrz, majstrowanie i artykuły budowlane (łącznie blisko 24 tys. referencji). Będą też mogli skorzystać z funkcji click&collect interesujące ich artykuły zamówić online, a następnie sprawnie odebrać w placówce stacjonarnej, a także zamówić usługę transportu zakupionych produktów pod wskazany adres, oszczędzając swój czas i energię.

Placówkę wyposażono w liczne rozwiązania ekologiczne. Przykładowo, dach sklepu pokryto panelami fotowoltaicznymi, zapewniając tym samym dostęp do przyjaznej dla środowiska energii i optymalizując efektywność energetyczną budynku. Proekologiczne działania są spójne z polityką zrównoważonego rozwoju biznesu Grupy Muszkieterów opartej na wartościach takich jak troska o środowisko oraz dobro lokalnej społeczności, stale promowanych przez spółkę i zrzeszonych w niej przedsiębiorców.

– Otwarcie nowego sklepu to nie lada wyzwanie, dlatego cieszy nas, że mogliśmy dokonać tego przy wsparciu sieci Bricomarché. Chcieliśmy podjąć się prowadzenia własnego przedsiębiorstwa, a możliwość współpracy z tak znaną marką sprawiła, że nie musieliśmy się o nic obawiać i mamy stałe wsparcie na każdym etapie prowadzenia działalności. Dzięki temu od pierwszego dnia otwarcia naszego sklepu możemy zapewniać klientom szeroki wybór wysokiej jakości produktów i gwarantujemy najwyższej klasy usługi – mówi Rafał Rutkowski, właściciel sklepu Bricomarché w Garwolinie.

W ramach obecnej strategii biznesowej, zarówno Bricomarché, jak i Grupa Muszkieterów zapewnia swoim partnerom kompleksowy pakiet wsparcia, od szkoleń, marketing, IT, aż po zakupy czy logistykę. Cieszy nas, że kolejni przedsiębiorcy obdarzają nas zaufaniem i rozwijają swoje skrzydła w branży DIY. W najbliższym czasie pod znakiem Bricomarché dołączą do sieci kolejne sklepy, o czym będziemy informować na bieżąco – mówi Katarzyna Jańczak-Stefanide, dyrektor generalna Bricomarché.

Praktyczne informacje na temat sklepu Bricomarché w Garwolinie:

  • Data otwarcia: 8 listopada 2023 r.
  • Adres sklepu: ul. Trakt Lwowski 47, 08-400 Garwolin
  • Godziny otwarcia: 7:00-20:00
  • Liczba miejsc parkingowych: 76
  • Akceptowane formy płatności: gotówka, karta płatnicza, blik

Informacje o Grupie Muszkieterów w Polsce

Grupa Muszkieterów jest zrzeszeniem blisko 500 niezależnych polskich przedsiębiorców zarządzających supermarketami spożywczymi Intermarché oraz supermarketami typu „dom i ogród” Bricomarché. W 2022 r. obroty Grupy Muszkieterów wyniosły 9,8 mld złotych. Wyznaczaniem kierunków strategicznych obu sieci zajmuje się spółka ITM Polska. Grupa Muszkieterów jest regularnie nagradzana w licznych konkursach i rankingach, m.in. w rankingu najlepszych polskich pracodawców tygodnika „Wprost” (28. miejsce w 2023 r.), na Liście 2000 dziennika „Rzeczpospolita”, czyli w zestawieniu największych firm w Polsce (47. pozycja wg. danych za 2021 r.), w rankingu „1000 największych firm w Polsce” „Gazety Finansowej” (47. miejsce w 2020 r.), w zestawieniu Najwięksi money.pl (48. pozycja w 2021 r.), w ramach nagród TOP Franczyzobiorca 2022 czy w rankingu „30 najpopularniejszych franczyz” magazynu „Franczyza & Biznes” (16. miejsce w 2021 r.). Muszkieterowie są obecni w 4 krajach Europy: Polsce, Francji, Belgii i Portugalii.

Więcej informacji o Grupie Muszkieterów, Intermarché oraz Bricomarché w Polsce znajduje się na stronach: www.muszkieterowie.pl, www.intermarche.pl i www.bricomarche.pl.