C8C – pierwsza zewnętrzna kamera obrotowa Ezviz

Ezviz, światowa marka specjalizująca się w dziedzinie zabezpieczeń inteligentnego domu, wprowadziła na polski rynek swoją pierwszą zewnętrzną kamerę obrotową – model C8C.

C8C – możliwości

C8C to pierwsza kamera obrotowa marki Ezviz przeznaczona do monitoringu zewnętrznego, w której połączono stylowy wygląd z wszechstronnymi funkcjami. Kąt obrotu 352° (poziomo) i pochylenia 95° (pionowo) pozwala użytkownikom zarejestrować większą ilość szczegółów niż tradycyjne kamery zewnętrzne. Klasa szczelności IP65 zapewnia natomiast funkcjonowanie niezależnie od warunków pogodowych i opadów atmosferycznych. Urządzenie może poszczycić się również nowym, bardziej efektywnym oprogramowaniem detekcji ruchu. System rozpoznawania osób jest wspierany przez sztuczną inteligencję, dzięki której fałszywe alarmy powodowane przez większe zwierzęta są zminimalizowane. Dzięki wbudowanym algorytmom C8C nie tylko rozpoznaje poruszające się osoby i pojazdy i odróżnia je od nieistotnych przedmiotów, ale także przesyła powiadomienia w czasie rzeczywistym na telefon, natychmiast po pojawieniu się intruza w obszarze wyznaczonym w aplikacji. O możliwościach tego urządzenia opowiedział Tomasz Kowalewski specjalista od systemów monitoringu w firmie EZVIZ:

C8C to gigantyczny przełom na rynku urządzeń smart home. Kamera zapewnia pole widzenia 360 stopni w jakości full-HD. Producent sporą uwagę poświęcił również jakości podglądu po zmierzchu. Urządzenie zostało wyposażone w aż 3 tryby obserwacji nocnej: kolorowy, monochromatyczny oraz inteligentny, który automatycznie przełącza się z trybu monochromatycznego na tryb kolorowy po wykryciu poruszających się osób. Dzięki temu powstałe alarmowe nagrania wideo zostaną wykonywane w pełnej gamie kolorów ze wszystkimi detalami, co będzie szczególnie przydatne przy ustalaniu dokładnego przebiegu zdarzeń, kiedy zajdzie taka potrzeba.

Szczegółowe informacje na temat C8C:

  • Kąt obrotu 352° (poziomo)
  • Kąt pochylenia 95° (pionowo)
  • Rozdzielczość wideo 1080p full-HD,
  • Technologia kompresji wideo H.265,
  • Transmisja Wi-Fi w paśmie 2,4 GHz,
  • Klasa szczelności IP65,
  • Proste zarządzanie za pomocą aplikacji EZIZ

Ezviz C8C dodatkowo posiada sygnalizator świetlny oraz mikrofon z redukcją szumów. To produkt, który świetnie sprawdzi się zarówno do użytku domowego, jak i firmowego. Jego zakup to wydatek około 600 złotych.