Charakter wnętrza zamknięty w detalu. Poznaj rolę krawędzi drzwi 


Detale – nie zawsze przykładamy do nich wystarczająco dużo uwagi, choć niejednokrotnie decydują o klimacie pomieszczenia. Mogą to być listwy przypodłogowe, parapety, a nawet… krawędzie drzwi. W ofercie marki VOX znajdziemy elementy wyposażenia wnętrz dopracowane w każdym szczególe – również drzwi wewnętrzne.

 
Poznaj drzwi wewnętrzne marki VOX z kolekcji Rimo i Silgo.

Moc koloru

Rimo to drzwi, których charakter podkreślają różnokolorowe krawędzie – od odcieni pastelowych, takich jak niebieski, miętowy czy pudrowy róż, przez monokolory, aż po szczotkowaną stal. To pozwala każdemu użytkownikowi na odrobinę indywidualizmu i nadanie pozytywnego klimatu wnętrzu bez względu na to, czy jest to sypialnia, pokój dziecka czy łazienka. Kolorowe krawędzie drzwi Rimo zostały wykonane z trwałego oraz odpornego na zarysowania i uszkodzenia mechaniczne materiału ABS, który dotąd nie był wykorzystywany w stolarce drzwiowej.

– Kolorystyczny detal może być sposobem na uporządkowanie przestrzeni. Pomaga spersonalizować pokoje lub zaakcentować ich przeznaczenie. Drzwi Rimo posiadają krawędzie aż w ośmiu kolorach, dzięki czemu każdy znajdzie wśród nich swój ulubiony lub taki, który po prostu wkomponuje się we wnętrze i obecną w nim paletę barw – mówi Olgierd Jaskulski, projektant marki VOX.

 
Drzwi Rimo dostępne są również w opcji z bulajem.

Elegancja na lata

Z kolei Silgo to pełne elegancji drzwi, które tak jak model Rimo charakteryzuje się jednolitą powierzchnią. Różnica między nimi polega na dostępności kolorów. Silgo znajdziemy w czterech odcieniach: akacji, dębu grey, dębu walijskiego i ciemnej szarości oraz w jednym kolorze obrzeża: szczotkowanej stali. Krawędzie w tym odcieniu zostały pokryte materiałem zabezpieczającym przed uszkodzeniami. Dodatkowo za sprawą zastosowanej trwałej okleiny CPL na całej powierzchni skrzydła i ościeżnicy, drzwi mają zwiększoną odporność na uszkodzenia mechaniczne, działanie wilgoci, wysokich temperatur i promieniowania UV. Dzięki temu Silgo będą znakomicie prezentować się przez długie lata.

    

Drzwi Silgo dostępne są w czterech odcieniach i krawędzi w jednym odcieniu.

Stworzone dla Twoich wnętrz

Drzwi w obu kolekcjach wykonano w konstrukcji płytowej, a ich ramy  pokryto płytą HDF o grubości 6 mm. Wypełnienie standardowe skrzydła to „plaster miodu”. Dostępne są w dwóch wersjach: bezprzylgowej z krawędzią bez przylgi i dwoma chowanymi zawiasami oraz bezprzylgowej na zamek magnetyczny.


Skrzydła drzwi wewnętrznych Rimo i Silgo wykonano w konstrukcji płytowej.

W przypadku mechanicznego uszkodzenia krawędzi drzwi Rimo lub Silgo, oprócz standardowej gwarancji producenta, VOX udziela dodatkowego zabezpieczenia na dwa lata od wydania produktu. Polega ono na bezpłatnej wymianie skrzydła drzwiowego w przypadku uszkodzenia. Dodatkowo klamkę Warna Fit w kolorze czarnym lub chrom szczotkowany możemy otrzymać w cenie 1 zł, a w wybranych salonach VOX możemy skorzystać z opcji montażu drzwi również za 1 zł. Promocja trwa do końca roku.

Drzwi wewnętrzne Rimo, Silgo i pozostałe z oferty marki VOX znajdziemy w salonach VOX i na vox.pl.