CZYSTE MIESZKANIE NA WALENTYNKI

Podczas romantycznego wieczoru w domu nienaganna czystość wnętrza jest równie ważna, jak nastrojowe dekoracje. Dzięki ściereczkom Swipex firmy Soudal szybko i bez zbędnego wysiłku przygotujemy mieszkanie na walentynki. 

Kolacja przy świecach dla wielu z nas jest nieodłącznym elementem obchodów święta zakochanych. I wcale nie trzeba rezerwować stolika w restauracji, żeby  walentynkowy wieczór był wyjątkowy i głęboko zapadł nam w pamięć. Romantyczną kolację możemy zorganizować w domowym zaciszu, a samodzielnie przygotowane dania doskonale sprawdzą się w roli niebanalnego prezentu dla naszej drugiej połówki. Odpowiednią atmosferę wykreujemy za pomocą takich ozdób, jak balony w kształcie serca, pudełka z kolorowymi kwiatami czy błyszczące konfetti. Zanim jednak rozpoczniemy dekorowanie mieszkania, upewnijmy się, że nasze cztery kąty lśnią czystością. Sprawdzonym sposobem na szybkie porządki są ekologiczne i wyjątkowo wytrzymałe ściereczki Swipex marki Soudal. Zostały one opracowane z myślą o usuwaniu świeżych zabrudzeń z farb, klejów, silikonów i innych chemikaliów, jednak celująca zdają egzamin również w przypadku codziennego sprzątania. 

Ściereczki czyszczące Swipex nasączone są specjalną mieszaniną rozpuszczalników, środków powierzchniowo czynnych oraz środków ochrony skóry, która gwarantuje ich wysoką skuteczność i przyjemny zapach. Dostępne są w opakowaniach zawierających 100 lub 20 sztuk (obie wersje przeciwdziałają wysychaniu wkładu).  Ściereczki Swipex są gotowe do użycia – wystarczy wyciągnąć ściereczkę z opakowania, usunąć przy jej pomocy zabrudzenie i w razie potrzeby wypolerować oczyszczoną powierzchnię suchym kawałkiem materiału. Należy przy tym pamiętać, że ze względu na ryzyko wystąpienia przebarwień nie powinny być one stosowane na niezabezpieczonym drewnie, kamieniu naturalnym i innych podłożach porowatych tego typu. 

Istotną zaletą ściereczek czyszczących Swipex jest ich nieszkodliwość dla środowiska naturalnego oraz skóry. Podczas prac remontowo-wykończeniowych możemy je wykorzystać do usuwania świeżych resztek uszczelniaczy, klejów czy pianek poliuretanowych z rąk i włosów.