Daj się urządzić z Warsaw Home Build, Green Days i Gift&Deco!

Materiały wykończeniowe i budowlane, architektura krajobrazu i ogrodnictwo, a także upominki i dekoracje – to główne zagadnienia Warsaw Home Build, Green Days i Gift&Deco, czyli kompleksowego wydarzenia, składającego się z trzech odsłon. Odbędzie się ono w dniach 23-25 marca 2023 w Ptak Warsaw Expo.

Czym jest Warsaw Home? To wszechstronne wydarzenie wypełnione wszystkim tym, co najważniejsze przy projektowaniu i wykańczaniu domu oraz ogrodu. W Ptak Warsaw Expo podzielone jest ono na trzy równorzędne sektory: Warsaw Home Build, podczas którego można znaleźć liderów wśród producentów i dystrybutorów materiałów wykończeniowych i budowlanych, Warsaw Home Green Days, w którym zaprezentują się specjaliści od architektury krajobrazu i ogrodnictwa oraz Warsaw Home Gift&Deco, czyli międzynarodowe targi upominków i dekoracji.

Warsaw Home Build – wyjątkowa platforma branżowa

Zakres branżowy Warsaw Home Build to szerokorozumiane wykończenie domu. Wśród wystawców znajdą się producenci i dystrybutorzy podłóg, drzwi, dachów, okien, bram, konstrukcji, schodów, stolarki, wykończeń zewnętrznych i wewnętrznych. Wydarzenie to nowoczesna platforma, służąca networkingowi i analizie rynku. Da ona odpowiedź na pytanie, jakie rozwiązania najbardziej pasują do indywidualnych projektów odwiedzających, a także rozszerzy współpracę B2B.

To nie tylko możliwość negocjacji korzystnych warunków współpracy, ale również wzbogacenia wiedzy dzięki prelekcjom i wykładom realizowanym w ramach Forum 100. To prestiżowe wydarzenie towarzyszące, podczas którego będzie można spotkać się z wiodącymi ekspertami i analitykami rynku oraz z menadżerami największych polskich firm z szeroko pojmowanej branży budowlanej. Podczas spotkania odbędą się dyskusje na tematy branżowych trendów, skutecznego zbijania obiekcji, rozwoju w branży e-commerce, nowoczesnych rozwiązań w zakresie termomodernizacji czy poprawy efektywności energetycznej, która jest kluczowym aspektem w dzisiejszych czasach.

Forum 100 w połączeniu z prawie dwustoma wystawcami Warsaw Home Build to gwarancja rozszerzenia sieci kontrahentów biznesowych przy jednoczesnym wzbogaceniu wiedzy własnej o najważniejsze zagadnienia dla branży.

Warsaw Home Green Days i Gift&Deco

Osobnymi wydarzeniami są Warsaw Home Green Days i Warsaw Home Gift&Deco. Poświęcone one zostały kolejno ogrodnictwu i architekturze krajobrazu, a także upominkom i dekoracji. Podczas pierwszego z nich będzie można skorzystać z sześciu indywidualnych Salonów: Architektury Krajobrazu, Ogrodniczego, Florystycznego, Techniki Ogrodniczej, Mebli Ogrodowych i BBQ. Znajdzie się w nich producentów szerokiej gamy produktów i rozwiązań: od programów do projektowania ogrodów, przez armaturę i osprzęt sterujący, po odśnieżarki, koparki czy ogrzewanie szklarniowe.

Równie szeroki zakres będzie miało Warsaw Home Gift&Deco. Wystawcy zaprezentują swoje oferty w siedmiu strefach: Home&Deco (wyposażenie domu), Handmade (rękodzielnictwo), Jewellery&Gem (design jubilerski), Celebration (niebanalne prezenty), Gadgets (nowoczesne produkty, akcesoria), Eco (rozwiązania ekologiczne), Ceramics&Glass (szkło i ceramika).

Warto dać się urządzić z Ptak Warsaw Expo!

Więcej informacji o Warsaw Home Build: https://warsawbuild.eu

Więcej informacji o Warsaw Home Green Days: https://greendaysexpo.com

Więcej informacji o Warsaw Home Gift&Deco: https://warsawgiftshow.com