Simon 100 – pierwszy krok do przyszłości

Zdalnie sterowane gniazdka i łączniki to świetny sposób na zwiększenie wygody i komfortu codziennego życia. Dzięki nim możesz włączać i wyłączać światła lub inne urządzenia elektryczne z dowolnego miejsca z dostępem do Internetu, niezależnie od tego, czy jesteś w domu, czy poza nim.

Ułatwienie życia oraz zaspokojenie potrzeb użytkowników, było celem Kontakt-Simon podczas tworzenia serii Simon 100. Gotowymi zestawami producent podpowiada, co będzie potrzebne do podłączenia kina domowego lub co zamontować obok łóżka. Zestaw do sypialni zawiera gniazdo wtyczkowe, ściemniacz oraz ładowarkę USB, a zestaw multimedialny zaopatrzony został w gniazda HDMI, USB, TV, RJ45 oraz gniazdo wtyczkowe. A to wszystko w ramach jednej, gładkiej formy – bez żadnych przecinających linii.

Seria Simon 100 wyróżnia się nie tylko wyglądem i zaawansowanymi funkcjami. Kontrola temperatury, natężenia światła, zdalne sterowanie – to wszystko pozwala zadbać o środowisko, a także zasobność Twojego portfela.

Simon 100 to pierwsza seria umożliwiająca integrację z systemem Simon iO. Dzięki centralce Hub Pro iO można łączyć urządzenia iO i zarządzać nimi dowolnie z poziomu dedykowanej aplikacji. W przypadku sterownika roletowego wystarczy zamienić standardowy klawisz Simon 100, na klawisz elektroniczny z anteną i kontrolować rolety z poziomu aplikacji. Od teraz nie ma już przeszkód, aby sterować roletami z dowolnego miejsca na świecie. To jedna z najprostszych instalacji.

Co z pozostałymi gniazdami i łącznikami? Wystarczy wymienić je na elektroniczne, aby dom stał się domem inteligentnym. Tylko jedno kliknięcie w telefonie i można zarządzać całym swoim domem. Brzmi interesująco? Ponadto jest to kolejny argument przemawiający za generowaniem oszczędności dzięki zainstalowaniu serii Simon 100. Koniec z żelazkiem zostawionym przypadkowo na czas nieobecności. Nigdy więcej żarówka nie będzie zaświecona podczas urlopu – chyba, że wcześniej przygotowany harmonogram będzie miał za zadanie symulować obecność domowników.

Gotowe zestawy, przygotowane specjalnie pod dane pomieszczenie, a także te samodzielnie skompletowane, montuje się szybko i sprawnie zarówno w świeżo przygotowanej instalacji, jak i w tej już istniejącej. W przypadku ramek wielokrotnych, jeden zintegrowany mostek rozwiązuje problem nierównego montażu wielu mechanizmów. Nie trzeba nawet izolować przewodu. Wsuwamy go do odpowiedniego zacisku i robimy klik. To proste!

Jak widać, seria Simon 100 od Kontakt-Simon, pozwala na wiele udogodnień oraz zaoszczędzenie energii elektrycznej, a co za tym idzie również pieniędzy. Jest to równocześnie przykuwająca oko linia osprzętu w dwóch wariantach kolorystycznych oraz o dwóch rodzajach wykończenia – błysk i mat. Ułożenie osprzętu (łączników, gniazd itd.) serii Simon 100 w ramkach wielokrotnych jest bardziej intuicyjne i prostsze do zapamiętania. Natomiast wielkość klawiszy oraz możliwość układu ramek wielokrotnych zarówno w poziomie jak i pionie, pozwala zaoszczędzić miejsce na ścianie. Swoim minimalistycznym designem linia ta idealnie wpasuje się we współczesne wnętrza.

Po więcej informacji zapraszamy na stronę Kontakt-Simon: https://www.kontakt-simon.com.pl/pl/