Dekoracyjne ściany w nowoczesnej łazience

Aranżację nowoczesnej łazienki poznać można po praktycznym i unikalnym stylu. O dekoracyjności jej ścian świadczyć będą niuanse i detale, które zaobserwować można w designie płytek Statement marki Engers. Dzięki nim łatwiej o udaną manifestację pomysłu zgodnego z wymogami nowoczesności.

Na pierwszy rzut oka: szarość. Niebanalna, bo niejednolita. Nieprzesadzona, bo komponująca się w spójną całość. Przez to zaś dająca efekt monochromatycznego umiaru, na którym zależy współczesnym projektantom oraz mieszkańcom i bywalcom nowoczesnych wnętrz.

Sztuka aranżacji wnętrz

Kolekcje Engers wyprzedzają trendy i wychodzą naprzeciw potrzebom osób, które cenią sobie ponadczasowy oraz elegancki charakter aranżacji. Nieocenione w łazience, ciekawe w aneksie, intrygujące w kuchni, zjawiskowe w sypialni czy gabinecie. Wszędzie tam, gdzie liczą się zarówno ekspresja, jak i umiar.

Prostą i efektowaną kompozycję ścian wspomnianych przed chwilą wnętrz komponować można z szarych płytek Statement o wymiarach 33×100 cm oraz z komplementarnego dekoru w tym samym formacie, który wyróżniają ciemnoszare plamki spontanicznie układające się w nieokreślony wzór – niczym na płótnie współczesnego malarstwa! Efekt całości pięknie podkreśli cienki pas listwy o wymiarach 3×100 cm, w barwie grey multicolour. Ciekawe przejście między płaszczyznami ścian i podłogi.

Dobrym dopełnieniem projektu będą lekkie meble i lustro. Za dekorację uznać można również części prysznicowe – piękną, kabinową taflę szkła oraz srebrzystą baterię. A także ceramikę łazienkową – wannę, umywalkę, bidet i sedes – w białej lub czarnej wersji.

Kolekcja Statement – bogactwo niuansów

Dekoracyjne ściany w stylu zgodnym z wymogami nowoczesności to rozwiązanie na lata – chętnie wybierane przez osoby, które na równi cenią sobie aktualne trendy oraz ponadczasowość designu. Projektanci Engers udowadniają, że decydując mądrze można mieć jedno i drugie.

Modę i gwarancję nieprzemijalności. Piękno i prostotę. Skromność klasyki i odrobinę ekstrawagancji pod postacią oryginalnych dekorów.

Płytki Statement w wygodnym formacie 33×100 cm można układać na kilka sposobów – tworząc jednolite przestrzenie ścian oraz intrygujące, dekoracyjne pasy, które przypominać będą o bogactwie i różnorodności szarości. Wprawne oko z powodzeniem wychwyci wszystkie niuanse!

Engers, czyli zachwyt

Za sprawą kolekcji Engers łazienki zamieniają się w oazy spokoju i relaksu, a salony, kuchnie, sypialnie i gabinety – w centra kreatywności oraz przepływu pozytywnych emocji. Takich jak zadowolenie i zachwyt, wokół których kształtowała się misja marki.

Żywą inspiracją designerów tych trendsetterskich płytek są unikalne połączenia metalu, drewna i betonu architektonicznego. To jeden z powodów, dla których kolekcje takie jak Statement doskonale wpisują się w stylistykę nowoczesnych, minimalistycznych wnętrz. Stając się inspirującą ostoją wygodnej codzienności i dobrej przyszłości.