Design plus ochrona prywatności – Trawertyn PLUS firmy Plast-Met Systemy Ogrodzeniowe

Trawertyn PLUS to wyjątkowa odsłona wzoru, który należy do najlepiej sprzedających się modeli Nowoczesnych Ogrodzeń Frontowych firmy Plast-Met Systemy Ogrodzeniowe. Dzięki wprowadzeniu wąskich kształtowników pomiędzy szerokie poziome poprzeczki uzyskano całkowicie nieprzezierną przegrodę, która doskonale chroni posesję i prywatność domowników. Poprzecinanie płaszczyzny przęsła poziomymi wstawkami w srebrnym kolorze dynamizuje kompozycję i dodaje jej wizualnej lekkości.

Ogrodzenia nieprzezierne mają wiele zalet. Przede wszystkim utrudniają wgląd do wnętrza posesji, zapewniając mieszkańcom maksimum prywatności. Będą dobrym wyborem dla osób chcących osłonić się przed ciekawskim wzrokiem przechodniów, szczególnie na posesjach, gdzie ogrodowa strefa wypoczynku i taras położone są w pobliżu granicy działki. Tego typu płot pozwala też wokół domu stworzyć przytulną enklawę i odizolować się od nieciekawego widoku lub ruchliwiej ulicy. Stanowi nie tylko barierę wzrokową, ale też chroni przed hałasem i kurzem. Co zrobić, aby lita przegroda nie przytłoczyła przydomowej przestrzeni? Warto wybrać taki model ogrodzenia, który mimo swojej nieprzezierności, zachowuje wizualną lekkość i przykuwa wzrok ciekawą formą. Odpowiedzią na takie potrzeby jest Nowoczesne Ogrodzenie Frontowe Trawertyn PLUS.   

W przeciwieństwie do podstawowego modelu NOF Trawertyn, wersja PLUS pozbawiona została przerw pomiędzy poziomymi  poprzeczkami. Przestrzeń tę wypełniono metalowymi kształtownikami. Ogrodzenie składa się więc z poziomych, naprzemiennie rozmieszczonych elementów o szerokości 200 mm i 30 mm.  Wąskie kształtowniki  mają kolor srebrny, pięknie kontrastują więc z modnym kolorem antracytowym. Antracyt to jednak tylko jedna z opcji, na którą mogą zdecydować się klienci wybierający Trawertyn PLUS. Ogrodzenie to standardowo dostępne jest w 10 różnych barwach, począwszy od czerni i szarości przez brąz i zielony, aż po biel. Na specjalne zamówienie można też pomalować je na dowolny kolor z palety RAL.

Kompletny system na chroniący posesję

Nowoczesne Ogrodzenie Frontowe Trawertyn PLUS to kompleksowe rozwiązanie pozwalające w sposób wygodny i estetyczny ogrodzić całą posesję. W tym wzorze dostępne są zarówno przęsła proste, jak też furtka oraz do wyboru brama przesuwna lub dwuskrzydłowa. Całość uzupełniają dopasowane słupki i niezbędne elementy montażowe.

Ogrodzenie Trawertyn PLUS można wzbogacić o elementy, które dodatkowo podniosą bezpieczeństwo i komfort mieszkańców. Na słupkach ogrodzeniowych można zamontować dedykowane do nich lampy LED, które nie tylko będą pełniły funkcję dekoracyjną i dodadzą posesji prestiżu, ale przede wszystkim oświetlą strefę frontową, zapewniając dobrą widoczność po zmroku. W pobliżu furtki umieścić też można wielofunkcyjny moduł Centerbox. To dopasowany stylistycznie słupek, który integruje w sobie domofon lub wideodomofon (wyjątkowo przydatny przy ogrodzeniu nieprzeziernym), skrzynkę na listy, a także centralę zasilającą i sterującą oświetleniem oraz automatyką do bramy i furtki.    

  

Maksymalna dostępna szerokość

Minimalna standardowa szerokość

Przęsło proste (typ P)

2500 mm

2000 mm

Brama dwuskrzydłowa

5500 mm

3000 mm

Brama przesuwna TOP (lewostronna lub prawostronna)

6000 mm

3000 mm

Furtka

Standardowa szerokość: 1100 mm

Plast-Met Systemy Ogrodzeniowe z siedzibą w Trzebnicy to jeden z czołowych producentów nowoczesnych i trwałych systemów ogrodzeniowych w Polsce. Firma specjalizuje się w produkcji takich wyrobów jak: nowoczesne ogrodzenia frontowe, modułowe ogrodzenia frontowe, lampy LED, Centerbox, panele ogrodzeniowe, siatki ogrodzeniowe, słupki, akcesoria oraz bramy i furtki. Plast-Met Systemy Ogrodzeniowe istnieje na rynku od 1988 r. i jest firmą ze 100% polskim kapitałem.

www.plast-met.pl