EZVIZ zwycięża w Asian Design Prize 2024 w kategoriach bezpieczeństwa domu i inteligentnego sprzątania

EZVIZ, lider w dziedzinie inteligentnych rozwiązań domowych, z dumą ogłasza, że dwa z jego produktów zdobyły prestiżową nagrodę Asia Design Prize 2024. Spośród 1601 projektów z 25 krajów na całym świecie, zwyciężyły wideodomofon EZVIZ EP3x Pro z podwójnym obiektywem i zasilaniem bateryjnym oraz robot odkurzająco-mopujący EZVIZ RE4 Plus. Urządzenia te wyróżnia doskonałe połączenie minimalistycznego designu z rozszerzoną funkcjonalnością.

Od momentu ustanowienia w 2016 roku nagroda Asia Design Prize stała się jednym z najważniejszych wyróżnień w świecie wzornictwa, należąc do elitarnej grupy renomowanych międzynarodowych konkursów projektowych. Wyróżnienie to skupia się na nie tylko na kreatywnym potencjale produktów, lecz także na  wybitnych koncepcjach projektowych. Jesteśmy niezmiernie dumni, że Asia Design Prize docenił nie tylko jeden, ale aż dwa nasze produkty. EP3x Pro i RE4 Plus stanowią doskonałe przykłady innowacyjnych i funkcjonalnych koncepcji, które wynikają z naszego ciągłego rozwoju oraz wprowadzenia  nowoczesnych rozwiązań we wszystkich naszych liniach produktowych – zaznacza Ewa Tokarska, Marketing Specialist w EZVIZ.

Wideodomofon EP3x Pro z podwójnym obiektywem i akumulatorem

EP3xPro to najbardziej innowacyjny wideodomofon marki, łączący funkcjonalność, prostotę, bezpieczeństwo i estetykę w jednym. Pomysł na to rozwiązanie wynikł z potrzeby użytkownika wykrywania ruchu ludzi przed drzwiami oraz zapewnienia pełnego pola widzenia. Zostało to osiągnięte dzięki rewolucyjnej konstrukcji urządzenia posiadającej aż dwa obiektywy. Dzięki górnemu obiektywowi w rozdzielczości 2K oraz dolnemu obiektywowi 1080p właściciele mieszkań mają podgląd w czasie rzeczywistym widzieć na gości oczekujących przed wejściem. Ponadto wideodomofon jest wyposażony w dużą, odłączaną baterię, eliminując potrzebę skomplikowanego okablowania elektrycznego przy drzwiach wejściowych. Instalacja urządzania jest prosta: wystarczy umieścić urządzenie w odpowiednim miejscu, a następnie zasilać je za pomocą panelu słonecznego.

Robot odkurzająco-mopujący RE4 Plus

Robot RE4 Plus to idealne rozwiązanie dla zapracowanych rodziców i właścicieli zwierząt domowych, ponieważ urządzenie skutecznie łączy funkcje odkurzania i mopowania. Minimalistyczna filozofia produktu leży nie tylko w interakcji z użytkownikiem, ale także w samej jego konstrukcji. Odkurzacz RE4 Plus minimalizuje nakład pracy ludzkiej, automatycznie ładując się i zbierając odpady w szczelnym worku na kurz, co pozwala użytkownikowi opróżniać pojemnik zaledwie co 3 miesiące. Co więcej robot wspiera bardziej ekologiczny tryb życia, wykorzystując tworzywa sztuczne pochodzące z recyklingu i oferując obszerny, automatyczny pojemnik na kurz, który zmniejsza potrzebę używania jednorazowych worków.

O firmie EZVIZ

Od 2013 roku EZVIZ zajmuje się wprowadzaniem „wygodnego życia” do każdego domu – oznacza to, że tworzymy proste, ale funkcjonalne urządzenia i sprzęt smart home, aby zapewnić poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Jako światowy lider w dziedzinie inteligentnych zabezpieczeń domowych, EZVIZ kreuje przyszłość inteligentnego domu i życia poprzez nieustanne wprowadzanie innowacji technologicznych, wytwarzanie niezawodnych produktów wysokiej jakości i godne zaufania usługi w chmurze. Jesteśmy obecni w ponad 130 krajach, zaufały nam miliony użytkowników i rodzin.