Funkcjonalność i estetyka – wiosenne nowości w ofercie Galeco

Po udanym debiucie modułowej dachówki blaszanej IZI podkrakowski producent kontynuuje poszerzanie portfolio swoich produktów. Inwestorzy budujący i remontujący swoje domy znajdą w nim rozwiązania, które nie tylko odpowiadają im potrzebom, ale i wpisują się w aktualne trendy architektoniczne.

Szyte na miarę

Stal to jeden z najczęściej stosowanych surowców wykorzystywanych do produkcji rynien. Wykonane z niego modele są też tymi najchętniej wybieranymi przez projektantów i inwestorów. Odpowiadając na ich oczekiwania, polski producent wprowadza do swojej oferty nowe rozmiary orynnowania w systemach Galeco STAL oraz Galeco STAL2. Pierwszą, a zarazem najistotniejszą zmianą, jaką dostrzegą klienci, są długości dostępnych rynien. Od teraz występują one w dwóch najpopularniejszych formatach: 3 mb i 4 mb. Rozwiązanie z pewnością ułatwi i przyspieszy prace dekarskie, gdyż zmniejszy ilość koniecznych łączeń między elementami. Odbiorcy dostaną je w ramach wybranych rozmiarów systemów Galeco STAL: 120/90, 135/90 oraz 135/100 oraz Galeco STAL2 : 125/80×80. To nie koniec nowości. Podobny zabieg firma zastosowała w stosunku do kilku wymiarów – równie popularnego – systemu Galeco PVC (110×80, 130/80, 130/100, 150/100) – w nim również znajdziemy rynny o długości 3 i 4 mb.

Propozycja dla odważnych

Uzupełnieniem oferty systemów rynnowych Galeco są różnorodne elementy wykończenia dachu. Jednym z nich są podsufitki, które chronią więźbę i krokwie przed działaniem niekorzystnych warunków atmosferycznych, a także pełnią funkcję estetyczne. Panele wykonane z wysokiej jakości PVC są odporne na odbarwianie się pod wpływem wysokich temperatur oaz wilgoci. Ich zaletą jest także prosty i szybki montaż metodą na tzw. „click”. Kolekcja podsufitek Galeco NOVA dostępna do tej pory w sześciu popularnych odcieniach (ciemny brąz, grafit, biały, złoty dąb, winchester i orzech) pozwalała z łatwością dopasować system do wyglądu budynku. W tym roku kolekcja dekoracyjnych paneli została jednak rozbudowana o kolejny kolor. Czerń, bo o niej mowa, doskonale podkreśli charakter, przede wszystkim tych obiektów, które tworzone są w duchu nowoczesnego, modernistycznego budownictwa. Ich architektura często wykracza poza utarte schematy, a architekci nie boją się odważnych rozwiązań i nieszablonowych połączeń materiałów czy zestawień kolorystycznych. Na dostępne w swojej ofercie podsufitki, firma Galeco udziela aż 10-letniej gwarancji obejmującej uszkodzenia mechaniczne.

Dodaj komentarz