Gessa – ekonomiczna cena, ponadczasowy design

Sekret udanego urządzenia niewielkiej łazienki jest jeden. Funkcjonalność. Najpiękniejsze kafelki, czy armatura nie wynagrodzą nam przecież braku komfortu użytkowania tego, jakże ważnego, pomieszczenia. Oczywiście, najlepiej jest, kiedy efektowny wygląd idzie parze z wygodą. Bo przecież wybór idealnego projektu łazienki to decyzja na wiele lat.

Strefa kąpielowa to jedna z najprzyjemniejszych części łazienki. Decydując się na wannę, możemy pokusić się o stworzenie wyjątkowego kącika sprzyjającego wypoczynkowi.

Doskonałym przykładem połączenia estetyki z funkcjonalnością jest seria wanien GESSA marki SANPLAST. Pierwsze, co rzuca się w oczy, to jej prostokątny, uniwersalny kształt. Ta forma świetnie sprawdza się zarówno w nowoczesnych, designerskich wnętrzach, jak i w tych o klasycznym charakterze. Na uwagę zasługuje też idealne wyprofilowanie wnętrza wanny, które ma niebagatelny wpływ na wygodę podczas kąpieli.

Wannę cechuje ekonomiczna głębokość 42 cm. Model ten występuje w czterech najpopularniejszych wymiarach (od 140 do 170 cm na 70 cm) oraz w kolorze białym EW. Wanna GESSA wykonana została z akrylu sanitarnego i w standardzie kompletowana jest ze stelażem.

„Seria Gessa została stworzona z myślą także o właścicielach niewielkich przestrzeni łazienkowych. Jej klasyczny, nienarzucający się kształt i wymiary sprawiają, że doskonale sprawdzi się nawet w małych przestrzeniach. Warto również podkreślić, że wanny SANPLAST z linii GESSA to idealne ekonomiczne rozwiązanie w swojej klasie.” – podkreśla Marcin Wargoś – Product Manager SANPLAST SA.

Cena od   697 zł brutto.

Dostępne wymiary: 70×140, 70×150, 70×160, 70×170.

Kolor: biały EW