Hydroizolacja Bloker H2O od MAJSTER-POL

Hydroizolacja to jeden z najskuteczniejszych sposobów na ochronę budynku przed niekorzystnym działaniem wody oraz wilgoci. Warstwa zabezpieczająca może pełnić dwojaką funkcję – przeciwwodną lub przeciwwilgociową.

Czym jest Hydroizolacja Bloker H2O?

Hydroizolacja Bloker H2O to rozwiązanie, które może pomóc w wyborze najlepszego sposobu na izolację Twojego budynku. Pod nazwą kryje się właśnie elastyczna, dwuskładnikowa izolacja przeciwwodna na bazie cementu i żywic syntetycznych. Charakteryzuje się elastycznością w temperaturze do- 20 °C, dlatego świetnie spełni swoją funkcję przy uszczelnianiu np. balkonów, powierzchni, tarasów, ochrony betonu i łazienek. Co istotne żywice syntetyczne charakteryzują się klasą CMO2P. Stanowi ona uszczelnienie przed wodą działającą bezciśnieniowo tzn. przepływającą swobodnie na skutek deszczu, mycia powierzchni, pod prysznicami, w myjniach, w postaci wilgoci gruntowej itp.

Hydroizolacja – dla kogo?

Hydroizolacja marki MAJSTER-POL to nowoczesna metoda polecana przez rekomendowanych fachowców. Pamiętać należy, że jest ona kompatybilna z klejami do płytek. W trakcie wykonywania prac związanych z hydrolizą warto pamiętać o możliwości stosowania produktu na już istniejących powłokach. Podłoże musi być równe i nośne.

Dodaj komentarz